Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно вибрати губну помаду: 14 правил

Якими б губами не нагородила вас природа, їх форму та обсяг завжди можна легко змінити. Для цього і існує губна помада. Але є і певні правила її правильного використання.

1. Не можна в один і той же самий час користуватися яскравими, насиченими, контрастними кольорами помади і тіней для очей, адже такий макіяж більш схожий на клоунський грим.2. Якщо при макіяжі помада на вашому обличчі відсутня, інша косметика повинна бути підібрана в світлих тонах.

3. При виділенні очей, помада повинна бути світлою, не виділяється.

4. При нанесенні помади на губи деякі користуються спеціальними кистями, інші використовують середній палець, а деякі - відразу наносять її на губи. Потрібно лише вибрати той спосіб, який буде найбільш зручний для вас.

5. Губна помада буде триматися набагато більш тривалий період часу, якщо перед нею нанести основу.

6. Пухкі губи потребують застосування лип-лайнера для уникнення розтікання помади за контур.

7. Буде краще, якщо на нижню губу наносити невелику кількість блиску.

8. Підводка може наноситися як до, так і після нанесення помади. При цьому не рекомендується використання темного підведення і легкої помади. Кольори повинні відповідати один одному.

9. Не можна на губи наносити помаду з пробників в магазинах, адже це є верхом антисанітарії. Краще, якщо вона буде нанесена на кінчик пальця - так можна зрозуміти, як вона буде виглядати на губах.

10. Не варто викидати помаду, колір якої просто не сподобався. Адже завжди можна змішати кілька кольорів і отримати свій індивідуальний відтінок.

11. Потрібно стежити, щоб помада не потрапляла на зуби. Після того, як вона нанесена на губи, потрібно стерти її з внутрішньої сторони губ.

12. Дозволено використання помади в якості рум'ян, але ніяк не навпаки.

13. З віком втрачається обсяг губ, тому не варто використовувати матові і вершкові відтінки.

14. Жінкам з жовтуватим кольором зубної емалі краще не користуватися помадами синюватих відтінків: сливового, винного, фіалкового і т.п.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити