Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Про що говорить макіяж

Одна всім відома приказка говорить, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. У відношенні жінок слід доповнити - зустрічають по одягу і по макіяжу.

Макіяж - справа тонка. Накладення його є справжнім мистецтвом. Нанесеш менше ніж треба - ніякого ефекту не буде. Перекладеш - ефект буде, але не такий, якого хотілося.Надто яскравий, зухвалий макіяж часто властивий дівчатам з глибинки. На жаль, стриманий макіяж у провінційних містечках ще не увійшов у моду.

Першу причину надмірно яскравого макіяжу назвали. Другий є наявність будь-яких соціальних проблем, до яких в першу чергу відносять невпевненість в собі. В даному випадку розфарбовування називають «захисною маскою». Її власниця як би кричить - не чіпайте мене!

У природі таке, до речі, теж часто зустрічається. Так, всі отруйні морські риби володіють всілякою яскравим розфарбуванням. Вони тим самим повідомляють всім оточуючим рибам - не чіпай, я отруйна!

Тут також слід сказати, що всі можливі соціологічні опитування чоловіків в один голос заявляють, що надлишок косметики на обличчі жінок є однією з найбільш відразливих від них звичок. Вона навіть за значимістю стоїть на одну позицію вище куріння.

Частина жінок особливу увагу при нанесенні макіяжу приділяють вимальовування очей. Такі панянки розумні і уважні співрозмовники. У них розум в основному стоїть попереду емоцій. Вони добре вміють слухати і непогано вловлюють настрій співрозмовника.

Ті ж жінки, що акцентують при нанесенні макіяжу увагу на губах, хочуть комусь сподобатися. Дуже часто такі панянки сентиментальні. У житті вони керуються більше емоціями, ніж розумом. Такі жінки дуже відкриті і балакучі.

Мінімальний макіяж наносять жінки, які не хочуть виділятися з натовпу. Вони вважають, що все добре в міру. Яскравий макіяж, на їхню думку, вульгарний і банальний. Інтелігентні жінки, на їх переконання, не фарбуються як індіанці. Увага чоловіків вони привертають не зовнішністю, а здатністю будувати взаємини.

Серед жінок іноді зустрічаються і ті, які косметикою не користуються. Одні з них вважають себе строгими директорами, як у фільмі «Службовий роман». Другі - це так звані «амазонки». Вони готові битися з усіма і всюди за пальму першості. Далі йдуть жінки з низькою самооцінкою. Вони, до речі, згодом часто стають «амазонками». Ну і останні - це інтелектуалки. Весь вільний час вони, як правило, присвячують самовдосконалення.

Якщо ж жінка постійно завдає один і той же макіяж, незалежно від того, куди вона йде, тоді перед вами людина, що боїться в своєму житті перемін. У теж час часта зміна способу говорить про легковажність жінки і її непостійність.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити