Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж срібною ложкою

Шкіра під очима в мішках і набряках, особа дуже бліде, одутле і обважніле від надлишку рідини ... Погодьтеся, таке в дзеркалі може побачити вранці кожен. Кілька ночей без сну, невеликий стрес, зміна пори року - все це відбивається на нашому обличчі. Щоб в простих домашніх умовах легко впоратися з цими неестетичними ознаками нездоров'я і втоми, можна скористатися простим масажем срібною ложкою.


Багатьом це може здатися дивним, але звичайне столове срібло є провідником великої кількості корисних ефектів завдяки його хімічним складом. Тому, якщо вміло чергувати масаж холодної та гарячої срібною ложкою, можна домогтися стимуляції шкіри обличчя і активізації мікроциркуляції крові в її верхніх шарах. Таким масажем для додання обличчю свіжості і тонусу часто користуються в салонах краси. Але таку процедуру цілком можливо проводити і вдома. Це буде більш простим і дешевим варіантом.


Масаж срібною ложкою

1. Перш за все, з шкіри потрібно видалити всі відмерлі і огрубілі клітини. Для цього застосуємо легкий пілінг.

2. Потім на шкіру наносимо розбавлене масло жожоба тонким шаром. Масло має бути розведено за допомогою води. Таким чином, особа харчується і зволожується. Також можна додатково використовувати ефірні масла, відповідні для шкіри конкретного типу.

 


3. Тепер прийшов час виконання масажу. Спочатку масажується нижня частина обличчя, потім поступово переходимо в область лоба. Особливо уважно потрібно ставитися до місць, в яких рясно накопичується рідина - області під очима і навколо очей.

4. Для проведення масажу по черзі використовуються холодні і теплі срібні ложки. Спочатку масажуємо круговими рухами, потім - легкими постукуваннями. Це створює дренажний ефект.

Процедура повинна тривати близько години. Стільки ж часу вона займе і в салоні. Її дуже легко можна поєднати з переглядом нової серії улюбленого серіалу. У салонах краси вартість масажу срібною ложкою доходить до 60 доларів США. Якщо такий масаж робити регулярно, ваше обличчя «здується» і стане більш підтягнутим, природним і свіжим.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити