Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Медова витяжка

Ще в стародавні часи Клеопатрі був відомий секрет, як зберегти вічну молодість і красу. А тепер цей секрет доступний і всім сучасним жінкам. Тепер уже відомо про те чарівному омолоджуючому дії, яке надає гаряча медова витяжка на шкіру.

Медову витяжку багато жінок найчастіше застосовують для стегон, живота і сідниць, хоча спочатку вона була задумана, як процедура для омолодження особи. Але багато жінок бояться накладати гарячу витяжку з меду на обличчя, хоча і дуже даремно. Для особи вона більш приємна, ніж для тіла, хворобливі відчуття виникають тільки в області нижньої частини щік і підборіддя.


Завдяки гарячому меду відбувається розширення пір і виведення забруднень, через які клітини не можуть нормально функціонувати, забезпечується приплив крові. А завдяки масажу починається робота клітин - вони скорочуються, відбувається вироблення колагену і еластину. Адже щоб ваш вигляд був молодим, потрібна робота клітин особи. І це чи не єдиний спосіб стимулювати їх роботу. Другий спосіб - вакуумний масаж, але мало кому хочеться потім ходити з синцями по всьому обличчю. Крім того, медова витяжка ще й підживлює клітини шкіри, причому підживлення триває протягом трьох днів після проведення процедури.


Рецепт медової витяжки для обличчя

1. Для її проведення не потрібні якісь складнощі. Потрібно тільки розігріти мед до температурою сорок два градуси, а потім рясно нанести на шкіру обличчя, після чого потрібно кілька хвилин відпочити, щоб корисні речовини встигли проникнути вглиб шкіри.

 


2. Потім потрібно сильно притиснути до обличчя вказівний, середній і безіменний пальці, які складені разом. Потім ними проводиться витягування хвилеподібними рухами. Рухи потрібно виробляти від підборіддя до чола. При цьому на лобі потрібно затримуватися на триваліший період часу. Потім знову по колу повторюємо всі рухи від підборіддя до чола.

3. Витягування робимо до утворення щільної маси, до складу якої входять жирові пробки, ороговілі частинки шкіри і залишки меду. За часом це займе приблизно третину години. Після чого ця маса збирається за допомогою тканинної серветки, а залишки змиваються теплою водою.

Не варто побоюватися розтягування шкіри, цього не відбудеться, хоча відчуття під час проведення процедури саме такі. Навпаки, після того, як витяжка зроблена, обличчя стає свіжим і ніжним, як у дитини. Відбувається скорочення зморшок і підтяжка овалу завдяки тому, що шкіра працює. У процедури відсутня періодичність повторення. Коли закінчиться час дії першого ефекту, медову витяжку можна повторити. І так повторювати до тих пір, поки особа не стане постійно виглядати молодим і красивим.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити