Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Набряки під очима: як позбутися

Багато жінок стикалися з такою ситуацією: якщо з вечора добряче поплакати, то вранці прокидаєшся з набряклими повіками, а між тим, попереду поїздка на роботу, навчання або в інше людне місце.

І тоді гостро стає питання: як прибрати набряки під очима?Очам потрібно швидко допомогти, і краще всього, якщо для цього скористатися засобами, які є практично в кожному будинку. Щоб позбавитися від набряклості, буде потрібно виконання шести процедур, завдяки яким відбувається посилення кровообігу і рідина йде від вашого обличчя. Всі процедури потрібно виконувати в порядку черговості.

1. Перш за все, потрібно зайнятися контрастним умиванням. Умивайтеся спочатку гарячою водою, а потім холодною. Зміна води повинна виконуватися протягом декількох хвилин. Також можливо чергування контрастних примочок: півхвилини - з гарячими тампонами, півхвилини - з холодними. Краще, якщо холодні тампони будуть замінені льодом, але якщо його раптом не виявиться у вашому холодильнику, цілком припустимо скористатися замороженими фруктами чи овочами.

2. Далі слід виконання гімнастики для очей. Протягом декількох хвилин потрібно обертати очима: спочатку за годинниковою стрілкою, а потім - проти годинникової. Потім швидко і часто поморгати. Після цього виконується наступна вправа: очі дуже сильно замружуєтеся на пару секунд, а потім їх треба розслабити десь на п'ять секунд. На виконання кожної вправи слід відвести за півхвилини. Всі вони повторюються два-три рази.

3. Потім приходить час для масажу повік. Якщо ваші повіки набрякли, не можна користуватися погладжуваннями або розтираннями, так як шкіра може легко розтягнутися, все це потрібно замінити легкими надавлюють рухами. Пальцями потрібно «пробігти» за наступним маршрутом: від зовнішнього кута ока до нижнього століття, до внутрішнього кута ока, до верхньому століттю і до зовнішнього кута ока. Потім одночасно масажуються області, розташовані між переніссям і внутрішнім кутом ока. Для цього використовуються середні пальці на обох руках. Щоб уникнути розтягування шкіри повік, потрібно стежити за тим, щоб пальці не роз'їжджалися в процесі натискання.
4. Якщо повіки припухли, доступніше всього скористатися чаєм. Його можна використовувати кількома способами.

a) Холодну міцну заварку використовувати для змочування ватних тампонів, які прикладаються до століть на десять-п'ятнадцять хвилин. У процесі ці тампони потрібно кілька разів перевернути.
b) Або можна взяти звичайні заварені пакетики з чаєм, покласти в морозильник, а потім прикласти до очей на десять хвилин.
c) Якщо ви заздалегідь запаслися трави очанки, нирками берези, ромашкою і петрушкою, то можна залити їх окропом і після остудити. Потім у відварі змочити ватні або марлеві тампони і прикладати їх до століть.

 

Щоб повністю позбавитися від набряків навколо очей, всі перераховані вище процедури виконуються по порядку, як і написані. Якщо ж очі дуже сильно боліли, і набряклість все одно збереглася, потрібно переходити до наступного рецептом № 5.

5. Не варто забувати про сечогінних засобах. Для ефективного виведення рідини з організму можна скористатися наступними продуктами: зеленим чаєм, лимоном, молоком, медом або кавуном. Хорошим сечогінним рецептом є дві-три чашки зеленого чаю з додаванням лимона і меду, або зеленого чаю з молоком. При відсутності зеленого чаю, дозволено використання чорного. При відсутності протипоказань, можна заварювати трави, які мають сечогінний ефект. До них відносяться: брусниця, мучниця, бруньки берези. Зазвичай в протипоказаннях вказана вагітність і період лактації, а також гостра стадія ниркових захворювань.

6. Якщо опухлими століттями справа не обмежилася, а почервоніли і білки очей, для зняття червоності тоді можна скористатися судинозвужувальну «Візин». Якщо спостерігається сильне почервоніння білків і нагноєння очей, то, швидше за все, вони вражені інфекцією. У цьому випадку потрібно три-чотири рази на день покапать «Альбуцид» («Сульфацил натрію»), у якого є протимікробну дію.

І потрібно запам'ятати: якщо довелося поплакати або випити пива з солененьким, то щоб вранці не з'явилися набряки під очима як позбутися від них потрібно думати заздалегідь. Краще перед сном промити їх водою, на ніч покласти компрес з чаю або трав, а подушку покласти на більш високий рівень. Тоді рідина під час сну не буде доливати до шкіри обличчя. Але якщо очі набрякають постійно, потрібно скористатися гелевою маскою для очей. Завдяки їй всього за кілька хвилин набряклість зникне, а погляд стане свіжим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити