Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Купероз: причини і лікування

Купероз - досить поширена косметична проблема, яка часто приносить чимало страждань тим, у кого на шкірі з'являється. Спочатку на обличчі несподівано проступають червоні або фіолетові ниточки, які потім стають сіточкою. І навіть особа, яка була дуже красивим, буде зіпсовано.

У реальності ж, сам купероз є поразкою дрібних судин, які знаходяться в шкірі на обличчі. Проблема полягає в тому, що у цих судин відбувається втрата еластичності, а потім - їх поступове розширення. Ось так обличчя і покривається сіточкою, яка вся складається з розширених судин. Це перетворення називається телеангіектазії.Поразка може з'явитися на щоках, підборідді, але найчастіше - на крилах носа. До появи купероза схильні особи, які мають тонку світлу шкіру, найчастіше це жінки. Багато хто сприймає це як трагедію, хоча купероз не робить впливу на здоров'я, а має суто естетичне значення.

Причини куперозу

Купероз виникає з різних причин. Іноді слабкі судини є спадковим недоліком. Але найчастіше на його виникнення впливають інші несприятливі фактори. Він може з'явитися через гормональні порушення, зловживання алкоголем і куріння, серцевих, печінкових та шлункових захворювань, частого відвідування лазні і сауни, тривалого перебування на сонці, морозі і крижаному вітрі, частих стресів та надмірного вживання гострої їжі. Крім того, купероз - один із симптомів розацеа.

Лікування куперозу

1. Для боротьби з цією проблемою вельми ефективний вплив мають вітаміни С, К і Р (містяться в аскорутин). Завдяки їм відбувається усунення проникності судин. Також корисний прийом фітопрепаратів, з їх допомогою відбувається зміцнення судинної стінки: арніку, кінський каштан, глід.

2. Якщо купероз на обличчі поки ще перебуває в початковій стадії, бажано проведення фізіотерапевтичного лікування за допомогою мікрострумів. Якщо ж проблема виникла через гормонального дисбалансу, потрібне проведення гормонального лікування.

 

3. Якщо ж на обличчі з'явилися судинні зірочки, для вмивання можна використовувати дуже холодну і гарячу воду, для цієї мети краще підходить тепла. Також не рекомендується використання будь-яких спиртовмісних косметичних засобів, а також засобів, основа у яких мед і фруктові кислоти.

4. Також на початковій стадії від захворювання можна позбутися і за допомогою масок для обличчя. Наприклад, можна змішати картопляний крохмаль (одну чайну ложку) і ягідний сік, отриманий з малини, полуниці або брусниці. Нанести на чверть години. Вмиватися при купероз корисно трав'яними настоями з кінського каштану, нагідок, хвоща або деревію. Всі ці трави можна купити в аптеці.

5. Щоб лікування куперозу було ефективним на третій або четвертій стадії, потрібно користуватися радикальними методами:
a) озонотерапія - це коли озонокіслородной суміш вводиться під шкіру, за допомогою такого методу відбувається усунення невеликих лопнули судин,
b) лазеротерапія - після неї на шкірі можуть залишитися невеликі рубці,
c) фотоомолоджування - на обличчі за три-чотири сеанси зникає не тільки сіточка, але і дрібні зморшки і пігментні плями,
d) електрокоагуляція - припікання лопнули судин за допомогою електрода,
e) склеротерапія - досить ефективний метод, в уражені судини вводять склерозант, після чого хворий посудину зникає повністю. Цей метод гарантує довічний косметичний результат і допомагає вилікуватися навіть тоді, коли вже не можна впоратися хірургічними методами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити