Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зволожуючі засоби для обличчя

Зволожуючі засоби для обличчя, представлені сьогодні на ринку, є дуже різноманітними. Найчастіше їх виготовляють на основі води, кремів, емульсії, олійних розчинів.

Зволожувати шкіру обличчя слід не менше одного, але і не частіше трьох разів на день. Недолік зволоження може стати причиною відчуття сухості, тріщин і лущення на шкірі. В теж самий час надлишок зволожуючих речовин може призвести до появи прищів.Купуючи зволожуючі засоби потрібно враховувати свій тип шкіри. Всього їх три: сухий, жирний і змішаний тип. Для кожного роблять свої зволожуючі засоби. При цьому потрібно пам'ятати, що жирна шкіра потребує зволоження менше, ніж суха або змішана.

Процес зволоження слід поєднувати з масажем. Для початку зволожувач наносять на долоню і повільно розподіляють по всій особі, при цьому подушечками пальців слід проводити погладжування. Область навколо очей масажувати потрібно тільки ледве відчутними дотиками або взагалі її не чіпати. При цьому ні в якому разі не слід тягнути шкіру. Зволожувач потрібно використовувати в невеликих кількостях. Його надлишок шкідливий.

Одним з ефективних зволожуючих засобів є мазі. Роблять їх у фарфорових ступках на основі якого-небудь сировини упереміш з соками самих різних рослин і тваринними жирами. При цьому речовини перемішують до утворення однорідної маси. Природно, що з віком у шкірі відбуваються вікові зміни, тому вибираючи зволожуючі засоби для обличчя також слід враховувати свій вік.

 

 

У віці від 20 до 30 років зволожуючі засоби повинні містити рослинні екстракти, що сприяють регенерації верхніх шарів шкіри. Вони також протистоять природним процесам старіння. Хороший результат дають крему, до складу яких входить ретинол. У віці від 30 до 40 років вже відбуваються процеси уповільнення злущення шкіри. Для їх стимуляції потрібен вітамін C і альфа-гідрокси кислоти.

Після 40 років процеси злущення протікають ще повільніше, так що шкірі буде вимагатися велика кількість активних речовин, що стимулюють дані процеси. Особливо зволоження необхідно навесні, так як в цей період відбувається пересушування шкірних покривів у всіх людей без винятку. Даний процес відбувається протягом 2 місяців. В результаті цього може бути завдана шкода навіть самої здорової шкірі.

Якщо через півгодини після нанесення зволожуючих засобів відчувається сухість, значить шкірі не вистачає таких речовин, як емоліенти. У такому випадку варто пошукати кошти для зволоження, до складу яких вони входять. Непогано, якщо зволожуючі засоби будуть мати додаткові функції, такі як захист від ультрафіолетових променів. Особливо це актуально влітку під час сильної спеки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити