Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Догляд за зневодненою шкірою

Нестача вологи може виникнути у будь-якого типу шкіри. Змішана і суха шкіра після зневоднення стає шорсткою і тьмяною. А на жирній шкірі з'являються розширені пори і сірий відтінок.

Для початку потрібно розібратися, що протипоказано збезводненої шкірі:
a) довге знаходження в приміщеннях, що мають дуже сухе повітря (там, де постійно працює кондиціонер або опалювальні прилади),


b) прогулянки у вітряну і / або морозну погоду,
c) загар (як простій на пляжі, так і в солярії),
d) тональні засоби занадто низької якості,
e) застосування будь-якого мила і інших агресивних засобів для догляду (мило використовувати не можна, так як в його склад входить луг),
f) надмірне застосування пілінгу і скрабів,
g) використання косметичних засобів, що містять спирт,
h) використання при умовно жорсткою і водопровідної води,
i) неправильне харчування (особливо дієти),
j) авітаміноз,
k) вживання алкоголю,
l) паління,
m) стреси,
n) порушення режиму сну.

Догляд за зневодненою шкірою обличчя слід завжди починати з умивання. Як не дивно, для цього застосовувати воду не можна. Умивання слід здійснювати сумішшю молока і безспиртовій тоніка. Якщо ж без води ніяк не виходить обійтися, то тоді слід вибирати засоби для вмивання, у складі яких немає лугу. Хорошим засобом для догляду за такою шкірою є спрей у вигляді термальної води. Протягом дня його можна використовувати багато разів шляхом розпилення на шкіру обличчя.

 

Відстань від флакона до особи при цьому повинно бути від 25 до 30 см. Використовувати такі спреї можна тільки взимку безпосередньо перед самим виходом на вулицю. При виборі засобів для догляду слід звертати увагу на наявність у їх складі спеціальних компонентів, що сприяють інтенсивному зволоженню. До них відносять вітаміни B, C і E. Такі крему наносять за 1.5 години до сну строго на чисту шкіру. Після закінчення даного проміжку часу надлишки видаляють серветкою легкими промокають рухами.

Одним з найважливіших компонентів будь-якого з цих коштів є водно-масляні емульсії. Вони притягують воду і утримують її на шкірному покриві. Основні їх інгредієнти - це рослинні олії з жирними кислотами і віск. Дані компоненти створюють бар'єр між навколишнім середовищем і шкірою. Вони в епідермісі утримують воду і тим самим захищають шкіру від агресивних впливів зовнішнього середовища.

Додати коментар


Захисний код
Оновити