Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Догляд за шкірою восени

Осінь - той період, під час якого на шкіру відбувається сильне дію негативних факторів зовнішнього середовища, таких як вітер, дощ і сніг, в результаті чого шкірні покриви часто від них страждають.

Навіть жирна шкіра під впливом зовнішніх несприятливих факторів отримує дуже сильний шкода, що вже говорити про сухий, адже вона в меншій мірі має захисні механізми. Для догляду за шкірою восени завжди рекомендується застосовувати спеціальні засоби. Найчастіше багато людей свій вибір зупиняють на кремах.При їх виборі і покупці обов'язково необхідно враховувати тип своєї шкіри. Якщо ж він точно невідомий, то перед покупкою будь-яких засобів варто проконсультуватися з лікарем. Максимально можливий захист забезпечує тільки той крем, який призначений саме для вашого типу шкіри. Неправильний його вибір може стати причиною проблем, таких як розтріскування покривів і поява прищів.

При виборі крему для догляду за шкірою в осінній період слід звернути увагу на речовини, що входять до його складу. Вони завжди вказані на упаковці. До складу повинні обов'язково входити наступні групи речовин.

1. Натуральні зволожуючі компоненти. На упаковках їх відзначають як NMF (natural moisturing factor). У них входять близько 17 амінокислот, таких як гіалуронова кислота, сечовина, молочна кислота, уроканіновая кислота, глікозаміноглікани і пр.


2. Натрій, калій, кальцій і фосфати (необхідні для нормального функціонування клітин).

3. Кофермент Q10 (по-іншому його ще називають убіхінон). На ньому зупинимося трохи детальніше. Його головним призначенням є участь у процесі обміну енергією між всіма клітинами. Він є потужним антиоксидантом, який сприяє також уповільнення процесів старіння. Механізм впливу Q10 являє собою стимуляцію і нормалізацію всіх процесів життєдіяльності клітин. Крім цього, він надає сприятливу дію на стійкість нашої шкіри до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

4. Термальна вода. Вона представляє із себе вітамінний коктейль, що містить у собі антиоксиданти, колаген, зволожувачі, фітогормони і різні мінерали.

Також слід пам'ятати, що такий крем не повинен містити дуже великої кількості компонентів. Найкраще придбати декілька різних кремів, що містять в собі зовсім різні речовини. Так, наприклад, ранковий крем може надавати захисну і зволожуючу дію, а вечірній - поживне. Крім цього, варто періодично робити маски для обличчя. Основу для них можна купити в будь-якому косметичному магазині або зробити самому в домашніх умовах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити