Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Догляд за шкірою взимку

Взимку дуже часто зневоднюється шкіра. Щоб цього не відбувалося, слід користуватися зволожувачами повітря. Особливо це актуально в нічний час. Середня вологість у житловому приміщенні повинна становити не нижче 60%. При пониженні даного значення шкіра починає поступово зневоднюється.

Чим менше в навколишньому нас повітрі відсоток вологості, тим інтенсивніше буде протікати саме зневоднення. Зволожувач повітря являє собою прилад, який включений в мережу електроживлення, а в нього залито воду. Під дією встановлених в ньому нагрівальних елементів відбувається випаровування рідини і виділення її в навколишнє повітря.Таким чином відбувається підвищення рівня вологості в повітрі. Зволожувачі повітря хоча б раз на місяць необхідно чистити, так як в них накопичуються бактерії. Якщо цього не робити, то вони будуть разом з парою розлітатися по всій кімнаті. Взимку не можна приймати гарячий душ, можна тільки теплий. Після його прийому на шкіру обов'язково потрібно нанести зволожуючі засоби. Вони допомагають здійснювати догляд за шкірою взимку і необхідні для зниження втрати вологи. Багато косметологи часто говорять про те, що приймати гарячий душ взагалі не варто, незалежно від пори року.

Не можна застосовувати косметичні засоби містять в собі різні спирти. Вони, звичайно, добре очищають шкіру, але володіють дуже сильним суша ефектом. Також не варто користуватися милом, так як в ньому міститься луг. Вона також сушить шкіру. Для живлення шкіри необхідно використовувати різні лосьйони. Їх слід наносити на шкіру відразу після миття, особливо якщо застосовувалося мило. Лосьйони добре допомагають зберігати вологу. Їх можна купити в магазині або зробити самому.


Знов-таки бажано, щоб до їх складу не входили спирти. Кожного разу після миття руки необхідно змащувати кремом, особливо якщо використовувалося мило. Перед виходом на вулицю для догляду за шкірою взимку рекомендується завжди використовувати захисні креми від УВ і УФ випромінювань з мінімальним фактором 15 SPF. Знайти такий крем серед великої кількості різних товарів на полицях супермаркетів досить просто. Потрібно лише подивитися на задню сторону тюбика або коробки. Там повинна стояти відповідна маркіровка.

Для підвищення ефективності такого крему, його слід застосовувати приблизно за 15 хвилин до нанесення косметики. Крім усього сказаного, в зимовий час, як ні в який інший, потрібно робити маски для обличчя. Основу для них можна купити в косметичному магазині або приготувати самим в домашніх умовах. Головне, щоб до їх складу не входив спирт та інші речовини, що сушать шкіру. Якщо на шкірних покривах є прищі або які-небудь ушкодження, то перед застосуванням косметичних засобів потрібна консультація лікаря.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити