Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як доглядати за шкірою обличчя в домашніх умовах

У всіх людей протягом життя так чи інакше виникають проблеми з шкірними покривами, пов'язані з сухістю або запальними процесами, такими як поява прищів. Ось тоді-то і встає гостро питання про догляд за ними. Особливо це турбує жінок. У цій статті буде розказано як доглядати за шкірою обличчя в домашніх умовах.Догляд за шкірою обличчя будинку включає в себе три важливих складових:
1) очищення,
2) тонізація і зволоження,
3) живлення і захист.
Очищати пори шкіри обличчя бажано один раз в день (тільки не більше двох). Робиться це за допомогою спеціальних засобів для догляду, таких як мило.

Правда, через вміст у ньому лугу відбувається зневоднення шкіри. Тому багато фахівців рекомендують замість мила використовувати очищаючі креми і лосьйони. Винятком є наявність на шкірі вугрів та інших видів прищів. Найчастіше такі проблеми бувають у володарів жирного типу шкіри.

Як доглядати за шкірою обличчя в домашніх умовах?

1. Вода, якою робиться умивання, завжди повинна бути теплою, але не гарячою, так як підвищена температура здатна викликати сухість. Крім цього, не можна опускати обличчя цілком у воду, наприклад в таз. Для вмивання також непридатна жорстка вода. Пом'якшити її можна щіпкою бури або кількома краплями нашатирного спирту.

2. Йти на вулицю відразу після вмивання можна, так як на вологу шкіру вітер надасть суша вплив. До того ж розширені пори негайно заб'ються брудом, що може привести до запалення. Оптимальним буде почекати півгодини перед виходом на вулицю.

 

3. Для зволоження шкіри використовують спеціальні лосьйони (це рідина, що містить поживні речовини). Єдиним критерієм при їх виборі є відсутність у складі спирту. Всі лосьйони, що містять його у своєму складі, купувати не варто. Спирт звичайно чудово очищує від бруду і вбиває велику кількість бактерій, але в той же час сильно сушить шкіру, а в ряді випадків здатний викликати хімічний опік.

4. Протирається шкіра за допомогою ватного тампона круговими рухами. Бажано проробляти таку процедуру один раз в день.

5. Для живлення шкіри можна використовувати різні креми. Правда, підбирати їх слід у відповідності з вашим типом шкіри, інакше вони викличуть роздратування і поява прищів. Крім цього, застосовувати крем потрібно тільки в малих кількостях, інакше це знову-таки може викликати запальні процеси.

6. Перед використанням будь-яких засобів необхідно проконсультуватися з лікарем і точно визначити свій тип шкіри. Буде це звичайно не безкоштовно, зате потім ніяких проблем з вуграми і запаленням не буде.

Додати коментар


Захисний код
Оновити