Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметичні маски для обличчя

Косметичні маски для обличчя - це одне з додаткових коштів яке застосовується для догляду за шкірою обличчя.

Останнім часом спостерігається сплеск їх популярності. На даний момент всі косметичні салони без винятку пропонують всім клієнтам косметичні маски. Коштують вони по-різному. Все залежить від класу салону краси та компонентів, що входять до складу маски.За формою впливу всі маски бувають живильні, підсушують, лікувальні і пом'якшуючі. Роблять їх для різних частин тіла, в основному - це особа. Заміс для хорошої маски обов'язково повинен виготовлятися безпосередньо перед самим його застосуванням.

Так що, перебуваючи в салоні краси, можна попросити, щоб маску приготували у вашій присутності. Витримані протягом декількох днів у холодильнику «напівфабрикати» часто містять в собі велику кількість бактерій, здатних надати хвороботворна вплив на шкіру. Перед нанесенням маски на обличчя, його необхідно як слід вимити з застосуванням очищувальних засобів. Після їх застосування обличчя потрібно як слід промити теплою водою.

Маски для обличчя наносять тільки по масажних лініях, а саме: від підборіддя до скронь, від основи носа до вушних раковин, від верхньої губи до вушних раковин і від середини лоба до скронь. Після нанесення такої маски потрібно постаратися не ворушити мімічними м'язами до її зняття, яке, в свою чергу, повинно проводитися за допомогою тампонів і шматочків вати. Для отримання видимого результату, маску слід застосовувати не менше 1 разу на тиждень протягом півроку.

 

Маски для обличчя можна поділити на загальні і призначені для окремих типів шкіри. Для сухої шкіри рекомендують застосовувати пом'якшувальні маски, до складу яких входять жирні компоненти, такі як жовток, рослинне масло, а також паростки пшениці. Для змішаних типів шкіри підходять косметичні маски для обличчя на восковій основі. Суха ж шкіра, в першу чергу, потребує пом'якшення і зволоження. При накладенні будь-яких масок необхідно залишати вільний простір навколо очей приблизно в 2.5 см, а також губи і вуха.

Розподіл суміші по обличчю відбувається за допомогою пензлика, рухами строго вгору і вниз. Після нанесення маски до очей бажано прикладати вологі тампони, потім потрібно розслабитися. Час знаходження маски на обличчі в середньому становить 15 хвилин. Після її видалення необхідно як слід помити обличчя простий теплою водою. Не можна накладати маски, якщо на обличчі є пошкодження та прищі, так як вони можуть викликати ще більші запальні процеси. У такому випадку найкраще дочекатися одужання шкірних покривів, а вже потім займатися нанесенням масок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити