Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як прибрати зморшки навколо рота

Ще в період ранньої молодості ми помічаємо мімічні зморшки, які з'являються від носа до куточків рота при розмові або посмішці. Як правило, вони відразу ж зникають. Але з віком носогубні зморшки заглиблюються і стають вже постійними. Спочатку з'являється ця неприємність на верхній губі, трохи пізніше на щоках і навколо очей.

Однією з найпоширеніших причин їх утворення стає відсутність зубів або стрімке схуднення в результаті модної дієти або хвороби. Однак існують і інші причини їхньої появи, одна з них - це неправильне положення голови під час сну. Але не варто довго говорити про всіх причинах появи зморшок, коли вони вже присутні на нашому обличчі. Краще зупинитися на способах боротьби з ними, а також на профілактиці їх появи.Як прибрати зморшки навколо рота?

При бажанні зовсім нескладно прибрати зморшки навколо рота. Для цього цілком достатньо масажу і правильного догляду. Не треба лінуватися, а слід виконувати щоранку рекомендації, які наведені нижче. Спочатку для цих цілей бажано виділити вечірній час. Спочатку виконуємо вправи.

1. Витягнемо трубочкою губи (15-20 разів).

2. Надуваємо щоки (теж 15-20 разів).

3. Відкриваємо рот, при цьому округляючи губи, наче вимовляємо «О» (15-20 разів).

4. Висуваємо нижню щелепу вперед, щільно стискаючи губи таким чином, щоб м'язи напружувалися до самих вух. Потім губи розслабляємо і повертаємо щелепу на колишнє місце (від 3-х до 10 разів).

5. Надуваємо щоки і поперемінно переміщаємо повітря з однієї щоки в іншу (теж 3-10 разів).

6. Вдихаємо через ніс - видихаємо через рот, при цьому тримаючи губи розслабленими (3-10 разів).

7. Виконуємо вдих через ніс, а видих через рот, при цьому губи витягаємо трубочкою (3-10 разів).

8. Знову висуваємо нижню щелепу вперед, стискаючи щільно губи для напруги м'язів до вух. Після розслаблення губ повертаємо на місце щелепу і намагаємося при видиху надавати протидію, фіксуючи пальцями куточки рота (також виконуємо цю вправу 3-10 разів).

9. Вдихаємо глибоко через ніс і максимально затримуємо дихання таким чином, щоб обличчя почервоніло від приливу крові. Щоки надуваємо і з напругою поштовхами видихаємо через рот повітря (від 3-х до 10 разів).

10. Вдихаємо через рот при стислих зубах і відтягнутих в сторони губах. Видих робимо через стиснуті губи, губи при цьому витягуємо в трубочку (вправа виконуємо три-десять разів).

11. Вдихаємо крізь зціплені зуби через рот, видихаємо почергово через лівий і правий куточок рота (3-10 разів).

12. Знову вдихаємо крізь щільно стиснуті зуби через рот, на видиху намагаємося надути щоки (від 3-х до 10 разів).

13. Виконуємо вдих, але вже через ніс при втягнутих щоках - видихаємо через рот (3-10 разів).

 

Виконуючи ці вправи, не варто поспішати, адже тільки на перших порах все здається таким складним. Важливо, щоб вони увійшли в звичку. Адже нам з вами потрібен результат, чи не так? Додатковий спосіб, як прибрати зморшки навколо рота - це поживні крему й маски. Їх можна вибрати з представлених на ринку, а можна і самостійно приготувати. Для цього візьміть зовсім небагато сиру, по одній чайній ложці меду і сметани, все добре перемішайте і нанесіть безпосередньо на самі губи і на зморшки навколо рота. Через десять хвилин можете змити теплою водою.

Після маски добре використовувати наступний компрес: змочіть в будь-якому рослинному маслі (наприклад, в оливковій) ватний диск або тампон і промокніть як губи, так і область навколо рота. Потім укрийте хвилин на 20 целофаном. Змийте після закінчення теплою водою. Після вмивання ватяним тампоном, змоченим в трав'яному тоніці, протріть шкіру навколо рота.

Після чого помасажуйте м'якою зубною щіткою область навколо рота і нанесіть рясним шаром крем. Масажувати слід круговими дуже легкими рухами від куточків рота (біля них подовше) у напрямку до середини верхньої губи. Притримуйте при цьому вільною рукою ніжну шкіру біля рота щоб уникнути нанесення травми. Якщо є зморшки від крил носа до куточків рота, потрібно масажувати також і в цьому напрямку.

Звичайно ж, не варто чекати миттєвого результату. В залежності від фізіологічних особливостей і самих зморшок може пройти від двох тижнів до місяця. Але в будь-якому випадку позитивний результат обов'язково буде помітний. Після чого можна скоротити або тривалість процедур, або частоту їх проведення. Вправи від зморшок навколо рота ви можете подивитися в цьому відео уроці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити