Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як змінити колір очей без лінз

У наш час багато людей хочуть бути стильними. Вони часто змінюють одяг, аксесуари, зачіски. А деяким хочеться, щоб і очі були іншого кольору. І при цьому зовсім недостатньо зміни макіяжу, форми брів і довжини вій. Часто людям хочеться зміни відтінку райдужки очей і при цьому не хочеться купувати лінзи.

Оптимальним способом зміни кольору очей на сьогодні є кольорові контактні лінзи. Але не всі можуть носити їх з комфортом: комусь не подобається сам процес їх надягання, а хтось страждає від роздратування і алергії. Тому досить великою актуальністю користується запитання: як змінити колір очей без лінз?Як змінити колір очей без лінз в домашніх умовах

1. На зміну відтінку ваших очей може вплинути навіть навколишня обстановка. Цим способом можуть скористатися люди, очі у яких блакитні, сірі або зелені. Якщо ви є власником очей сірого кольору, то, завдяки блакитним предметів одягу, райдужка ваших очей може ставати блакитного відтінку. Користуйтеся цим способом, якщо ви не можете носити лінзи.

2. Жінкам змінити колір очей без лінз в домашніх умовах ще простіше - достатньо використовувати косметику. Якщо ви є володаркою зелених очей, то можна скористатися контурним олівцем і тінями сірою або коричневою гами. Після того як макіяж завдано, колір очей стане більш інтенсивний. Завдяки цьому способу жінки можуть легко змінювати колір своїх очей. Замість того щоб купувати лінзи, можна скористатися декоративною косметикою різних відтінків.

3. Незалежно від того, хоче людина чи ні, райдужка очей змінює свій відтінок з віком. У новонароджених вона часто блакитна. А потім відбувається природна зміна відтінку з дорослішанням дитини. Вона може стати сірого, карого або зеленого кольору. Літні люди часто мають світлішу райдужну оболонку. А якщо людина раптом втратив зір, то райдужка стає вицвілого кольору. Якщо у молодої людини очі карого кольору, то до старості вони можуть стати медовими.

4. У деяких людей очі набувають іншого відтінку після хвороби. Вони можуть стати як більш світлими, так і темними. Найчастіше це відбувається у блакитнооких людей, із кароокими такого не трапляється. Через очних запальних захворювань можлива зміна кольору одного ока, що призводить до гетерохромії. Наприклад, через синдром Фукса і синдрому Познера-Шлоссмана райдужка може стати зеленуватою.

5. У деяких людей, які хворіють на глаукому, часто змінюється колір очей без лінз завдяки гормональним очним краплям. Завдяки цьому препарату відбувається зниження внутрішньоочного тиску, але якщо застосовувати його тривалий період часу, райдужна оболонка очей темніє.

6. Ще як змінити колір очей без лінз в домашніх умовах? Досить буде змінити освітлення в приміщенні або настрій у вашому серці. Цей прийом працює для володарів світлих очей. Таким людям достатньо навчитися правильно підбирати гардероб. Наприклад, зеленооким жінкам достатньо буде використовувати бузкову одяг і коричневу туш, щоб колір очей став іншим.

7. Ще є спірний метод, який полягає у візуалізації. Вважається, що можна змінити колір очей за допомогою самонавіювання. Потрібно уявити той відтінок, який ви хочете для райдужної оболонки очей своїх. Перед початком сеансу самонавіювання обов'язково потрібно повністю розслабитися. Краще всього, якщо навколо буде тихо, так вас ніщо не буде відволікати. Для одного сеансу візуалізації досить буде двадцяти-сорока хвилин.

8. Нещодавно з'явився ще один медичний спосіб змінити колір очей - за допомогою лазерного променя. Розробили такий метод американські вчені, за допомогою нього очі стають блакитними. Щоб отримати такий колір, на райдужній оболонці ока лазером випалюється непотрібний пігмент. Тільки цей процес незворотній. Крім того, така операція коштує не менше п'яти тисяч доларів, що набагато дорожче, ніж контактні лінзи.

Завдяки цим радам можна змінити колір очей без лінз. Але якщо ви не робили нічого, а колір змінився, слід занепокоїтися і відвідати лікаря, так як це може виявитися результатом захворювання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити