Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як швидко прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

Кожній жінці після тридцяти років хочеться, щоб на її шиї відсутні складки, зморшки і пігментні плями. Однак чим більше років прожито, тим менш чітка форма у підборіддя - з кожним роком він починає обвисати все більше. Звичайно ж, кожна жінка хоче його позбутися.

Поява другого підборіддя здатне зіпсувати життя навіть самої худенькою жінці. Тому, щоб зберегти красу і молодість, важливо знати, як швидко прибрати друге підборіддя в домашніх умовах.Не кожна жінка готова піти на хірургічне втручання, щоб позбавитися від другого підборіддя. По-перше, далеко не кожна готова психологічно лягти під скальпель пластичного хірурга. А по-друге, не кожна жінка в змозі оплатити пластичну операцію. І немає жодної гарантії, що другого підборіддя не буде в майбутньому. Крім того, немає стовідсоткової впевненості, що все пройде вдало. Тому краще самостійно в домашніх умовах швидко прибрати друге підборіддя.

Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах швидко?

Кожна жінка хоче якнайшвидше позбутися від другого підборіддя. І, звичайно ж, в першу чергу всіх цікавить швидкість і ефективність. Але швидко вирішити цю проблему можна тільки за допомогою операції, а щоб прибрати друге підборіддя самостійно вдома, потрібно тривала робота. А ще домашні методи володіють більшою ефективністю і більшою тривалістю результату, особливо, якщо не припиняти роботу над собою. Тому варто забути способи, що обіцяють швидке позбавлення від другого підборіддя, і почати щодня працювати над собою.

Почніть роботу над своїм підборіддям з масажу. Найкраще масаж підборіддя робити з медом. Столова ложка натурального меду наноситься на проблемну зону, після чого можна починати робити легкий масаж. Потрібно стежити за тим, щоб під час процедури шкіра не розтягувалася. Масаж продовжуйте до тих пір, поки шкіра не стане червоною. Після цього потрібно змити мед теплою водою і нанести антивікові крем. Шкіра завдяки цьому не тільки підтягнеться, але й отримає корисні речовини.

Не забувайте, що будь медовий масаж володіє і протипоказаннями. Його не можна виконувати людям з крихкими і видними судинами, а також тим, у кого алергія на цей продукт. Для таких людей більше підійде інший спосіб.

Цей спосіб - компреси з лимонного соку. На проблемну ділянку потрібно накласти пов'язку, змочену в соку лимона. А потім потримати її не менше тридцяти хвилин. Після чого на шкіру наноситься жирний крем. Завдяки лимонному соку відбувається не тільки насичення шкіри вітамінами, але і її роздратування, від чого поліпшується кровообіг. Такий компрес потрібно ставити через день протягом місяця, бажано на ніч.

За шкірою підборіддя потрібно доглядати як до курсу спеціальних вправ для підборіддя, так і під час їх виконання та після проходження курсу. За шкірою підборіддя і шиї потрібно постійно доглядати за допомогою кремів і масок, в тому числі і підтягаючих. Крім того, прибрати друге підборіддя швидко в домашніх умовах допоможе одна нескладна процедура. Вона також спрямована на те, щоб тонізувати шкіру на підборідді.

Кілька разів на день протягом декількох хвилин потрібно плескати по підборіддю легкими і швидкими рухами. Найкраще для цього скористатися рушником. Його потрібно скрутити джгутом, змочити в підсоленій воді, і плескати їм по проблемних ділянках на обличчі. Рушник має бути жорстким, а хлопки повинні бути легкі. Завдяки такій процедурі можна не тільки позбутися від другого підборіддя, але і тонізувати шкіру на підборідді і шиї і зробити її красивою, здоровою і сяючою.

Як прибрати друге підборіддя вправи

Дуже результативний спосіб швидко прибрати друге підборіддя - це вправи. Але їх бажано починати виконувати після вищеперелічених процедур. Якщо на масаж, компреси і поплескування ви витратили хоча б місяць, вам можна починати робити вправи, які допоможуть позбутися від другого підборіддя. Їх виконання обов'язково повинне бути систематичним. На виконання цих вправ не потрібна велика кількість часу, але якщо робити їх щодня, результат буде помітний досить скоро.

1. Потрібно лягти на підлогу або на твердий диван і повільно піднімати голову, а потім опускати її в такому ж темпі (вправа протипоказано людям із захворюваннями хребта).

2. Для виконання наступного вправи не потрібна спеціальна поза, його можна виконувати навіть тоді, коли ви займаєтеся чимось іншим. Виконувати вправу потрібно повільно і з зусиллям. Потрібно піднімати і опускати підборіддя, уявивши, що на ньому висить важкий вантаж.

3. Далі нахиляйте голову в різні боки. При цьому ваші рухи не повинні бути різкими.

4. Дуже ефективно прибирає друге підборіддя і знімає втому з лиця наступну вправу: тягніть шию якомога вище, при цьому плечі опускаючи якнайнижче.

5. Поставте кулаки під підборіддя і відкривайте рот, надаючи при цьому опір кулаками (достатньо десяти повторень в день).

6. Голову потрібно закинути назад, висунути вперед і вгору нижню щелепу, а нижню губу тягнути до носа (досить п'яти повторень в день).

Як прибрати друге підборіддя відео
Пропонуємо вам подивитися відео як швидко прибрати друге підборіддя в домашніх умовах. У ньому відома актриса поділиться з вами своїми секретами боротьби з другим підборіддям.

Як бачите, великої складності в самостійної боротьбі з другим підборіддям немає. За тиждень, звичайно ж, його складно прибрати, але за два-три місяці можна добитися дуже істотних результатів. А якщо привчите себе постійно виконувати всі рекомендації з цієї статті, тоді ваша шия і підборіддя завжди будуть у відмінному стані. Тільки комплексне виконання всіх запропонованих рекомендацій є гарантією найстійкіших результатів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити