Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як пофарбувати волосся в рудий колір

Найбільш підступним із всієї гами кольорів по праву можна назвати рудий. Отримати цей вогненний і дуже красивий відтінок неймовірно важко. При цьому набагато важче підтримувати його. Саме рудий блякне і втрачає майже всю свою привабливість набагато швидше за інших квітів. Вибираючи цей відтінок, в першу чергу завжди враховуйте тип зовнішності, власну зачіску і тон вашої шкіри. Також у вас повинна бути впевненість в тому, що ви зможете досить часто підфарбовувати волосся в разі змивання фарби.


Як пофарбувати волосся в рудий колір?


1. Якщо у вас ще немає твердої впевненості в тому, що вогненно рудий колір вам напевно підійде, тоді поекспериментуйте з відтіночними шампунями. Вони дозволять вам пофарбувати волосся без використання аміаку і перекису водню. При цьому змити фарбу ви зможете вже через 7-14 днів. Як правило, такі бальзами доступні за ціною. Як тільки зменшиться інтенсивність відтінку, зачіску можна вже буде фарбувати та іншими засобами. Повної змивки колера слід чекати лише в тому випадку, якщо вам зовсім не сподобався результат.

2. Купіть найбільш стійку фарбу того відтінку рудого, який вам підходить. При виборі враховуйте як рекомендації професіоналів, так і відгуки користувачів. Завжди пам'ятайте про те, що який би інтенсивності колір ви не вибрали, підсумок більшою мірою буде залежати від вихідного відтінку і інших характеристик вашого волосся. Набагато простіше отримати найбільш насичені червоні, сонячні і вогненні кольори русявим і блондинкам. Колер на брюнетках нівелюється темним кольором і проявляється, як правило, приємним бордовим або мідним відливом. Тому для темного волосся необхідно попереднє освітлення, а для фарбованих брюнеток потрібно процедура змивки.

3. При проведенні такого досить серйозного експерименту, як повне фарбування шевелюри в рудий колір, необхідні руки майстра. Саме тому слід звертатися в хороший салон. Проведення цієї процедури в домашніх умовах може призвести до зовсім несподіваного результату: нерівномірному, ляльковому або зовсім дикому відтінку. Варто звертатися за допомогою фахівців особливо в тих випадках, коли волосся вже були до цього пофарбовані. В якості прикладу подивіться цей відео урок від експертів Л'Ореаль Париж.

 

4. Самостійно в домашніх умовах, напевно, можна погратися з натуральними барвниками. Легко отримати вогненний колір можна за допомогою помаранчевої або червоної хни. Дотримання інструкції на упаковці дозволить отримати шевелюру мідно рудого відтінку. Але глибокого бордового або червоного тону вам навряд чи вдасться досягти. Крім того, необхідно враховувати, що хна тримається на волоссі достатньо довго. Блякнути вона починає лише через 1-1.5 місяці. А ще на неї досить важко «лягає» інша стійка фарба.

5. Якщо ви все-таки вирішили отримати вогненний відтінок за допомогою хни, не нехтуйте рекомендаціями щодо поліпшення кольору:
a) для отримання вогненно червоного відблиску слід замінити окріп, необхідний для розведення порошку, підігрітим соком буряка,
b) ще можна заварювати хну міцним настоєм з ромашки,
c) ще можна додати в пасту перед самим нанесенням по одній чайній ложці паприки і куркуми.

6. Червоний і яскраво рудий трохи швидше вигоряють і знебарвлюються в порівнянні з іншими кольорами. Тому для них потрібно більш часте використання, що робить їх застосування найбільш підходящим лише для густих і дуже здорового волосся. Крім того, сонячні відтінки вибагливі до багатьох шампуням. Вам доведеться придбати спеціальні маски і кондиціонери для фарбованого волосся.

Також зверніть увагу на те, що багато неприродні і агресивні відтінки волосся (вогненно рудий, яскраво червоний і ін) візуально додають вік і навіть старять. Тільки в рідкісних випадках вони підходять жінкам бальзаківського віку і старше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити