Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Бразильське кератbнове випрямлення волосся в домашніх умовах

Якщо вам набридли кучеряве пухнасті волосся, погано піддаються укладанню, а нескінченне використання прасування перетворило їх на мляву тьмяну клоччя, тоді бразильське кератіновие випрямлення волосся в домашніх умовах - це якраз саме те, що вам потрібно.

Нехай і з'явилася така процедура досить недавно, сьогодні вона вже користується величезною популярністю. Адже з її допомогою можна не тільки випрямити навіть занадто кучеряві локони, але і повернути пошкодженому волоссю всі життєві сили, роблячи їх слухняними і блискучими.Кератином називається речовина органічного походження, з якого в основному і складається людський волос. Він забезпечує їх комплексний захист як зовні, так і зсередини, додаючи блиск і при цьому добре зміцнюючи. Бразильський кератин розробили в Бразилії в 2006 році. Це винятково натуральний продукт не хімічної природи. У його склад входить кератин, призначений для відновлення самої структури волосся і їх випрямлення на довгий час.

Проникаючи глибоко всередину самого волоса, молекули речовини усувають всі пошкодження. Причому результат видно вже після першої процедури. Кератіновие випрямлення волосся по-бразильськи захищає їх від таких шкідливих впливів, як УФ-випромінювання, морська або хлорована вода, мороз і сильний вітер.

У разі випрямлення локонів хімічними засобами, це призводить до їх пошкодження і, в подальшому, до висіченню і випадання. Бразильський кератин не завдає жодної шкоди волоссю і не змінює їх структуру. Потрібно розуміти, що ця процедура носить тимчасовий характер. Приблизно через три-чотири місяці засіб змивається і волоссю повертається їх колишній вигляд.

Не можна не сказати про прихований шкоду формаліну і формальдегіду, які можуть входити до складу деяких засобів кератинового випрямлення. Їх наявність, звичайно ж, залишається на совісті виробників, оскільки в оригінальних бразильських випрямлячах цих речовин немає і бути не може. Тому, перш ніж приступати до процедури, уточнюйте у майстри складу препарату. Кращими вважаються кошти торгових марок CocoChoco by GR Global Cosmetics і Marcia Teixiera.

У зв'язку з великою кількістю на полицях багатьох магазинів недорогих низькоякісних препаратів для випрямлення волосся, а також підробок відомих брендів, фахівці не радять пробувати робити бразильське кератіновие випрямлення волосся в домашніх умовах. Але якщо ви на 100% впевнені, що купили оригінальний продукт, то можете сміливо його використовувати. Тільки пам'ятайте, що потрапляння засобу на відкриту шкіру украй небажано - це ще одна причина, по якій не слід самостійно виконувати таку процедуру.

Якщо ви все ж прийняли рішення випрямити волосся таким способом, то скористайтеся наступними рекомендаціями:
a) не можна мити голову після процедури протягом 3-х днів,
b) після випрямлення як мінімум дві доби заборонено користуватися всякого роду шпильками, невидимками, обручами і гумками,
c) також не рекомендується дві доби носити на голові окуляри,
d) не можна користуватися засобами для укладання волосся (гелями, пінками, лаками і т.п.) як мінімум три дні.

Чомусь прийнято вважати, що ця процедура злегка забарвлює волосся. Це помилкова думка, випрямляючий препарат високої якості обов'язково проходить очистку від пігменту. Щоб добре розуміти, як самостійно випрямляти волосся кератином, подивіться цей покроковий відео урок.

Бразильську технологію можна сміливо використовувати після будь-якої хімічної процедури (фарбування, мелірування, випрямлення, завивки, освітлення і т.п.). Але тільки після неї потрібно утриматися від будь-яких хімічних процедур як мінімум два тижні. Також не рекомендується проводити її в період вагітності або годування груддю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити