Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весільні зачіски на довге розпущене волосся

Ідеально відповідати обраному стилю нареченої повинна і її зачіска. І саме довге волосся відкривають просто безмежні можливості в цьому напрямку. При створенні з них весільної зачіски потрібно враховувати, що в першу чергу вона повинна не тільки підходити до всього образу нареченої, але ще й бути надійною і дуже зручною.

Показати всю красу сильних здорових волосся допоможуть весільні зачіски на довге розпущене волосся, в яких вони вільно струмують по плечах і падають на спину нареченої. Відмінно виглядають хвилясті або завиті в різну форму і розмір локони.Прямим волоссям також слід додати деяку хвилястість, оскільки це дозволить додати деяку романтичність, адже романтика тут повинна бути за визначенням. Прикрасити подібну зачіску можна діадемою або обручем, квітами або одним бутоном. При цьому квіти можуть бути живими або штучними.

Можна зібрати довге волосся частково, піднімаючи до потилиці передні пасма і прикрашаючи місця з'єднання накрученими локонами, квітами т.п. При цьому інша частина волосся залишається розпущеною, красиво ніспадая-під прикрас, причому їх теж варто завити. У таких зачісках, як правило, відмовляються від фати, замінюючи її вуаллю або капелюшком.

Останнім часом в моді стиль ретро, тому досить популярними залишаються начісування на маківці. Вони надають пишність і обсяг всієї зачісці.

Варто відзначити, що практично кожна друга весільна зачіска на довге волосся не обходиться без коси або плетіння. Різноманіття способів їх плетіння дозволяють створити дійсно ексклюзивні варіанти. Це може бути всього лише одна коса, що охоплює голову. Її роблять самої звичайної, французької або «риб'ячим хвостом».

Крім того, кісок може бути від двох і більше. Плести їх можна як на половину, так і на всю довжину волосся. Такі зачіски будуть ідеальним варіантом для тих, хто не хоче створювати зайвий обсяг на маківці й скронях. Прикрашають кіски і плетіння безліч аксесуарів. Це можуть бути стрічки, квіточки і т.п. Краса таких зачісок дозволяє обійтися зовсім без декору.

Багато високі зачіски на довгому волоссі для весілля просто ідеальні, оскільки дозволяють відкрити витончений вигин шиї, профіль нареченої і красу її спини у відкритих сукнях. Вдало виглядають різні пучки, вузли та мушлі. Причому як самі по собі, так і в поєднанні з кучерями і локонами. Прикрас такі зачіски вимагають дуже мало.


Справжні професіонали перукарського мистецтва можуть створити об'ємні та пишні зачіски королівської краси, прикрашені самими різними аксесуарами. Для цього їм знадобиться багато часу і спеціальний каркас.

Волосся, недбало зібрані в хвостик або просто підколоти на потилиці, досить незвичні для образу нареченої, проте вельми сексуальні. Ще більш незвично виглядатимуть весільні зачіски, в яких пасма рвані, яскравого забарвлення, асиметричні і прикрашені помітними аксесуарами типу рослин або пір'я.

Найбільш простим і самим відмінним рішенням для довгих і прямого волосся можуть стати пасма, які зібрані на потилиці або маківці в хвіст. Такі гладко зібране волосся можна і зовсім не прикрашати або декорувати їх невеликими плоскими елементами, на зразок страз або мережив. Крім того їх можна перехопити стрічкою в декількох місцях хвоста, що дозволить трохи пом'якшити строгість образу.

Може бути різною зачіска для весілля, створена на довгому волоссі. Звичайно, для цього потрібно чимало часу, однак саме таке волосся дозволяють створювати самі справжні шедеври перукарського мистецтва.

На закінчення пропонуємо вам подивитися майстер клас весільної зачіски на довге розпущене волосся від популярного стиліста, майстра міжнародного класу і самого справжнього професіонала своєї справи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити