Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шампунь від лупи Нізорал

Досить ефективний і безпечний шампунь, що дозволяє боротися з лупою і різними захворюваннями шкіри голови і волосся, такими як різнобарвний лишай або себорейна екзема. На світовому фармакологічному ринку відомий понад 10 років.

Шампунь від лупи Нізорал включає до свого складу активний компонент кетоконазол. Цей фунгіцид широко використовується в медицині завдяки своїй високій протигрибкової активності, що дозволяє ефективно боротися з дерматофітами та різними дріжджами (такими як Pityrosporum ovate).


Цей препарат досить швидко зменшує свербіж і лущення, яке пов'язане, як правило, з різнобарвним позбавляємо і себорейний дерматит. Лупа подразнює шкіру голови і сприяє прискоренню процесу відлущування клітин епідермісу. Це провокує надлишок грибка.


Кетоконазол надовго захищає від повторного появи лупи верхні шари шкіри і волосся завдяки своїй здатності зберігатися в них довгий час. При цьому лікувальна дія зберігається і після подальшого застосування простих косметичних шампунів.

Особливості

1. Усувається не тільки причина самого захворювання, але і супутні симптоми.

2. Шампунь від лупи Нізорал розроблений на дуже м'якій миючої основі і не викликає роздратування навіть при щоденному використанні.

3. Практично відсутні побічні ефекти, що дозволяє застосовувати його без всяких обмежень.

4. Можна використовувати в період вагітності.

5. Зменшення лущення, почервоніння і свербіння відбувається після першого застосування.

Призначений для лікування і профілактики грибкових захворювань волосистої частини шкіри голови:
• лупи,
• висівкоподібного лишаю,
• себорейної екземи.
Шампунь слід нанести на ділянки, уражені захворюванням, і залишити у вигляді маски на три-п'ять хвилин, після чого волосся ретельно промити.

Як користуватися

A. У разі лікування лупи і себорейної екземи: протягом трьох-чотирьох тижнів по два рази на тиждень. В якості профілактичного засобу один-два рази в два тижні.

B. При висівкоподібному лишаї: кожен день не менше п'яти днів. Як профілактичний засіб: один раз в день три дні поспіль у весняний період перед настанням літа.

Активним компонентом є кетоконазол (21мг / г).

Додати коментар


Захисний код
Оновити