Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шампунь Перхотал

Протигрибкові засоби Перхотал випускаються у вигляді крему, мазі або шампуню індійською компанією Gepach і мають фунгістатичну фунгіцидну дію. Шампунь застосовується як курсова програма проти лупи, а також при лікуванні цвілевих мікозів, мікозів волосся, висівкоподібного лишаю і себорейного дерматиту.

Ефективність досягається за допомогою кетоконазолу, який входить до складу препарату і впливає безпосередньо на грибок Pityrosporum, який викликає утворення лупи. Залежно від показань вибирається лікарська форма і частота застосування.


Крім шкірного шару волосистої частини голови грибкова інфекція досить часто вражає лоб, носові складки, також сприяє розвитку вульгарних вугрів, гнійничкових захворювань і появи дискомфорту. Перхотал допоможе позбутися не тільки від лупи, але також і поліпшити стан шкіри обличчя, захищаючи її від вищеперелічених симптомів.


Як використовувати

• У період загострення (на першому етапі) - 2% шампунь протягом одного місяця три рази на тиждень.

• При підтримуючому догляді (на другому етапі) - 1% шампунь протягом одного місяця один раз в тиждень.

• Коли миєте голову, наносите піну на обличчя не менше ніж на п'ять хвилин. Якщо результат відсутній, зверніться за консультацією до фахівця.

 

• Для лікування цвілевих мікозів можна застосовувати 1% шампунь Перхотал один раз в день в перебігу п'яти днів. Для профілактики достатньо трьох днів (по одному разу в день).

• При лікуванні лупи 1% засіб слід використати протягом восьми тижнів кожні три-чотири дні. Для профілактики тільки в разі необхідності, контролюючи при цьому клінічні прояви.

• Для лікування себорейного дерматиту знадобиться 2% шампунь застосовувати два-чотири тижні по два рази на тиждень. Для профілактики достатньо одного разу кожні два тижні.

• При лікуванні висівкоподібного лишаю потрібно 2% засіб нанести на уражені ділянки (захопивши трохи здорові) на три-п'ять хвилин, а потім змити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити