Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як нарощують волосся

Після процедури нарощування волосся будь-яка дівчина зовні перетворюється, її волосся стає розкішними. Але так буде тільки якщо розуміти, як нарощують волосся і дуже строго виконувати деякі умови.

1. Займатися нарощуванням волосся повинен тільки професіонал. Не варто ризикувати своїм волоссям і довіряти їх будь незнайомому неперевіреною фахівцеві. Так що варто покластися на відгуки, які дають друзі.

2. Нарощувати волосся можна тільки тоді, коли ви вже є володаркою сильних і здорових власного волосся. Слабким і тим більше пошкодженому волоссю просто ніяк не витримати таке навантаження.


3. Щоб наростити волосся професійно, потрібні кошти, причому, чималі. Дорога процедура аж ніяк не буде одиничною, так як потрібно регулярна корекція нарощених волосся, а також покупка спеціальних засобів, призначених для догляду за ними.


Розглянемо, як нарощують волосся за різними технологіями, і якими перевагами і недоліками вони володіють.

Як нарощують волосся?
Процес є досить тривалим, нарощування може тривати від одного до чотирьох годин. Процедура володіє приголомшливим ефектом: волосся стають довшими і об'ємними. Вона відбувається за наступним принципом: у п'яти міліметрах від коренів свого волосся прикріплюють волосся, які нарощуються. Їх колір і структура є ідентичними природним волоссю. Для прикріплення пасм використовують плоскі або об'ємні капсули спайки (технологія капсульного нарощування) або використовують медичну м'яку стрічку (технологія стрічкового нарощування). Також існує поділ технологій на холодні і гарячі, все залежить від того, чи є термічний вплив на волосся при нарощуванні.

 

Гарячі технології

При використанні гарячих технологій нарощування щоб створити капсулу користуються гарячою рідкою смолою.

Англійська технологія нарощування волосся

Для виконання процедури нарощування використовують клейовий пістолет і спеціальну тугоплавку кератіновую смолу. Область, в якій спаюються донорська пасмо і власні волосся, візуально схожа на маленьке зернятко рису. Такий спосіб дозволяє виконати нарощування ста-ста п'ятдесяти пасм завдовжки від тридцяти до сімдесяти сантиметрів.

Англійська технологія нарощування волосся широко поширена в нашій країні, але вона має суперечливі відгуки. Думки є і негативні, і позитивні. Наскільки ефективним буде такий метод, залежить від професіоналізму майстра. У тому випадку, якщо клейовий пістолет виявиться в руках справжнього фахівця, він стане чарівною паличкою, яка творить справжні дива.

 

При виконанні корекції теж є свої особливості. Якщо ваше волосся піддавалися знебарвленню або просто ослабли, то час шкарпетки нарощених локонів не повинно перевищувати три-чотири місяці. Якщо волосся сильні і здорові, то коригувальні процедури можна проводити і через півроку.

Безперечною перевагою такого методу є те, що навіть в одну пасмо можна зібрати волосся, які мають різноманітні відтінки. А через температуру смоли не буде завдано шкоди своєму волоссю.

Недоліками цього способу є деякі нюанси:
1. Перш за все, якщо ваша голова потрапить під неонове освітлення, усе капсули будуть світитися.
2. Заборонено відвідування сауни або лазні, так як при вісімдесяти градусах починається плавлення кератиновой смоли.
3. Сформовані капсули досить великі.
4. При використанні маленьких капсул буде інтенсивне вичісування всіх донорських пасом.
5. Незважаючи на те, який розмір мають капсули, нарощене волосся все одно губляться (близько тридцяти відсотків за два місяці).
6. Також суворо заборонено використання масок і бальзамів для волосся, так як у випадку потрапляння їх на кератин відбувається втрата його міцності і з'являється в'язкість.
7. Для сушіння волосся, нарощених за такою технологією, завжди потрібно використовувати фен, так як відбувається втрата міцності кератину.

Італійська технологія нарощування волосся

Ще одним гарячим методом є італійська технологія нарощування волосся. Різниця з англійським способом полягає в тому, що локони виготовляються на заводі, смола на них нанесена невеликими тоненькими пластинами. Для виконання такої процедури використовується особливий Електроапарати, в якому можна регулювати температуру нагрівання. Виготовлення нарощуваних волосся відбувається тільки в Італії, і у всіх пасм виключно високу якість. Щоб створити хорошу, пишну зачіску, знадобиться близько ста двадцяти пасом. Волосся виготовляються на фабриці - це гарантія того, що матеріал буде якісним, але в теж час це обмеження у виборі кольору, так як представлено лише шістдесят три стандартних відтінку.

Корекцію потрібно виконувати раз в три-чотири місяці.

Переваги:
1) волосся протримаються протягом досить тривалого періоду - до півроку;
2) кератин є дуже стійким з'єднанням, тому нова зачіска дозволяє відвідування сауни, басейну, солярію та пляжу;
3) нарощене волосся практично не вичісують.

Але процедура володіє і недоліками:
a) її тривалістю може становити від двох до чотирьох годин;
b) місце склеювання є досить помітним на дотик і може навіть перешкодити під час сну;
c) коли знімаються нарощені волосся, користуються спеціальною рідиною, хімічний склад якої схожий на ацетон, а це шкодить власним волоссям;
d) коли у капсул форма пластини, волосся при відростанні можуть стати ребром, що може стати причиною незручностей.

Холодні технології

Холодними технологіями нарощування волосся називають такі процедури, в яких не користуються ніякими розплавленими і нагрітими з'єднувальними матеріалами, тому не відбувається термічного впливу на своє волосся.

Іспанська технологія нарощування волосся

Іспанська технологія представлена способом, при якому для прикріплення додаткових пасом використовують клей. При цьому утворюються спайки, але вони плоскі і дуже маленькі, майже невідчутні. Різниця між клейовими і смоляними капсулами в тому, що перші світлого відтінку, тому вони не дуже підходять для брюнеток. В середньому таке волосся носяться чотири-шість місяців.

 


Перевагою є те, що на матеріал, який утворює капсулу, не впливають високі температури і косметичні засоби. Догляд за нарощеними за такою технологією волоссям необмежений.

А тепер визначимося з недоліками:
a) перш за все, знімати таке волосся досить болісно;
b) відбувається сильне вичісування волосся;
c) якщо зняти волосся потрібно екстрено, зробити це можна буде тільки через пару тижнів, так як клей володіє міцним складом.
Є спеціальний склад для зняття - Rueber, який часто замінюють підробкою. У підробці немає компонента, який сприяє поступового руйнування клею, а тому, коли ви знімаєте нарощене волосся, страждають і власні.

Нарощування волосся металевими бусинами

Є технологія, в якій для нарощування використовуються металеві намистини. Для цього користуються маленькими металевими бісеринками, в які протягують власні волосся і донорські пасма, а потім, використовуючи спеціальні щипці, їх затискають в капсулі.

Щоб створити об'ємну і красиву зачіску досить буде півтора-двох сотень пасом. До корекції можна ходити протягом чотирьох місяців. Нарощувати волосся таким способом абсолютно нешкідливо, так як на власні волосся не виявляється ні термічне, ні хімічний вплив.

Розглянемо основні недоліки: насамперед, це одноманітність кольорової гами намистин, яка представлена ​​всього чотирма відтінками.

Стрічкова (німецька) технологія нарощування волосся

При стрічковому нарощуванні волосся за німецькою технологією користуються спеціальними стрічками з волосся, які мають ширину до чотирьох сантиметрів. У такому випадку немає затискачів або капсул. Для закріплення волосся використовується силіконовий склад. Донорські волосся дозволяють дуже швидко змінити зачіску, при цьому відмінностей між своїми і чужими волоссям не буде.

Корекцію потрібно виконувати один-два рази на місяць. Справа в тому, що під час відростання пасом вони стають більш помітними, а стрічка на кутах може закручуватися.

 

Переваги:
1) Такий спосіб є ідеальним для тих, у кого волосся слабкі й тонкі, так як відбувається більш рівномірний розподіл навантаження на волосся.
2) Візуально волосся здаються максимально природними, навіть розпадаються на локони. Промацати стрічки досить складно.
3) І найбільший плюс - використання нешкідливого полімеру для прикріплення.

Недоліки:
a) стрічки хоч і безбарвні, трохи блищать на світлі,
b) укладку зробити не вийде, так як стрічки розташовані в певному порядку,
c) волосся, які використовуються для нарощування, не завжди є ідеальними.

Як нарощують волосся відео
Пропонуємо вам подивитися відео як нарощують волосся, з якого ви дізнаєтеся всі тонкощі нарощування волосся. Експерт розповість всі плюси і мінуси різних технологій нарощування, пояснить, як правильно підбирати пасма волосся, як надалі доглядати за своїм волоссям після процедури нарощування, що можна і що не можна робити з волоссям і багато іншого.

У тому випадку, якщо у вашого волосся немає ні обсягу, ні довжини, нарощування робити не рекомендується. Але в такому випадку не варто засмучуватися. Можна скористатися і традиційними методами: ретельним доглядом і делікатної завивкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити