Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прості зачіски на кожен день своїми руками

Якщо у вас мало часу, а потрібно швидко кудись зібратися, можна зробити укладку не витрачаючи особливо час і сили. При цьому не потрібно володіння спеціальними навичками для отримання чудового результату. Отже, разом вчимося робити прості зачіски на кожен день своїми руками.

Всі можуть зробити звичайний кінський хвіст, який буде виглядати просто і в той же час стильно. Досить тільки скористатися незвичайною шпилькою-затиском. Вона може бути металевій або пластмасовій, але головне - міцна фіксація хвоста. Перш ніж робити укладку, на волосся повинна бути нанесена сироватка для розгладження локонів або масло, щоб прядки потім не вибивалися із зачіски. Щоб хвіст насправді виявився зібраним на маківці, при його зборі потрібно відкинути голову трохи назад. Спочатку, щоб волосся закріпити, потрібно використовувати еластичну гумку, а вже потім - шпильку-зажим.Ще одна проста зачіска на кожен день, яку легко можна зробити своїми руками - це низький пучок. Для цікавого виду самої звичайної і простій зачіски можна використовувати тонку еластичну стрічку. Для цього все волосся збираються в хвіст у підстави шиї, також він не повинен бути сильно затягнутий. Потім, використовуючи тонку стрічку, хвіст по спіралі обмотується, стрічки при цьому повинні перехрещуватися. А можна використовувати еластичні гумки, закріплені на однаковій відстані по хвосту. Потім волосся збираються в пучок за допомогою шпильок.

Якщо в укладанні використовувати навмисну ​​недбалість, образ стане ультра сексуальним і ніжним одночасно. Використовуючи мус або спрей потрібно додати зачісці об'ємності біля коріння. Засіб наноситься за допомогою пальців, волосся хаотично збиваються. Потім волосся збираються також, як і для хвоста, але тільки з бічної частини голови. Потім всі вони скручуються в форму джгута, але не занадто тугого, так як важливо збереження обсягу. Потім волосся скріплюються за допомогою гумки, навколо неї обмотується трохи волосся в якості маскування, і потім волосся кріпляться шпильками. Кінчики, які залишаються, трохи збиваються. Після цього ваша зачіска фіксується за допомогою лаку.

А що може бути простіше об'ємної черепашки? Використання обсягу, подвійного обруча і удаваній недбалості - і з простої черепашки вийде зачіска богині з давньої Греції. Весь секрет полягає в укладанні передніх пасом, які обрамляють обличчя, не в пучок, а зверху нього. Для такої укладки потрібно буде обзавестися текстурируются спреєм, що розпилюється на руках і наноситься на волосся, які потім збиваються. Волосся діляться на дві частини. Спочатку укладається нижня половина, а верхня тим часом залишається зарізаного на маківці. Волосся скручуються м'яким джгутом, і робиться черепашка. Потім вона фіксується. Верхні пасма начісуються біля коріння, кінчики трохи завиваються і укладаються над черепашкою. Для закріплення використовуються шпильки або лак. Потім надягають обручі: один повинен виявитися практично на маківці, а другий - на лінії росту волосся. Потім він трохи зрушується назад - і все, можна йти.

Ось такі прості зачіски на кожен день своїми руками. Користуйтеся і завжди будьте красивими!

Додати коментар


Захисний код
Оновити