Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для повних дівчат

Яка зачіска підійде для повного особи?
Багато повні дівчата володіють своїм власним, абсолютно неповторним шармом. Успішно підкреслити свою природну привабливість вони можуть за допомогою правильно підібраною зачіски. Адже саме гарна і стильна зачіска допоможе додати неймовірне чарівність повного особі, додавши йому деякий витонченість. Використовуючи вміло підібрану зачіску, ви можете приховати надлишок повноти і змістити увагу на найпривабливіші риси вашого обличчя. Як давно вже відомо, природне вміння багатьох жінок піднести себе з найвигіднішої боку, багато в чому залежить від правильного вибору підходящої зачіски.Зачіски для повних на довге волосся

Зачіски на довге волосся ідеально підходять для повних дівчат. Довгі пасма візуально витягують як риси обличчя, так і саму постать. Однак тут слід враховувати таку обставину: прямі і гладкі зачіски більше підійдуть струнким дівчатам. При цьому довге волосся стрижені каскадом, філірованние, а також укладені хвилями або локонами прекрасно виглядають з повним особою.

Якщо у вас прямі від природи волосся і абсолютно не в'ються, постарайтеся при укладанні укласти їх так, щоб надати зачісці необхідний обсяг. При цьому ви зможете кожного разу укладати зачіску по-новому. Це може бути високий хвіст, розпущене по плечах волосся або укладені по-різному локони і пасма. Маленький нюанс: косий чубчик додасть деяку загадковість вашому обличчю і зробить зачіску ще більш модною і стильною. Саме така чубчик найкраще підходить круглолицим дамам.

Зачіски для повних для середньої довжини волосся

Ще більш переважними є такі зачіски для повних, досить великих жінок. Такі волосся прекрасно гармонують як з повною фігурою, так і з округлим обличчям. Жінка виглядає значно молодше і елегантніше. Тільки треба уникати тих зачісок, які своєю довжиною досягають лінії підборіддя. Такий варіант не тільки робить обличчя простіше, але і значно обважнює його, при цьому візуально спотворюючи пропорції.

Також як і у випадку з довгими зачісками, краще віддати перевагу багатошаровим стрижкам, укладати каскадом локони, або надавати зачісці об'єм. Абсолютно не підходять для круглих осіб гладкі і пряме волосся. Ще середні зачіски хороші тим, що укладати їх можна абсолютно по-різному, підкручуючи при цьому пасма як всередину, так і назовні. Для додання необхідного обсягу будуть просто незамінні спеціальні муси і пінки, а можна ще злегка побризкати спеціальним лаком на корені волосся.

Зачіски для повних дівчат на коротке волосся
Як правило, коротка стрижка абсолютно не поєднується з повним особою. Особливо слід уникати їх дівчатам з подвійним підборіддям. Але в тому випадку, якщо з підборіддям у вас все в порядку, то саме короткі стильні стрижки зможуть прекрасно підкреслити м'якість і жіночність вашого обличчя. На сьогоднішній день дуже популярною вважається зачіска із загадковою назвою «ельф» - вона просто ідеальний варіант для даного випадку.

Таким чином, вибираючи зачіски для повних дівчат, слід пам'ятати про те, що вашою основною метою є як можна більш виграшно піднести свої достоїнства і максимально приховати всі наявні у вас недоліки. Щоб грамотно сформувати неповторність свого образу і зробити його незабутнім, краще всього звернутися до професійного стиліста. Правильно підібрана одного разу зачіска допоможе вам зберігати сучасний і, найголовніше, стильний образ довгі роки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити