Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Модні коси на довге волосся: 5 відео уроків

Пропонуємо вашій увазі 5 відео уроків як заплітати модні коси на довге волосся.

1. Коса проста французька
Беремо невелику пасмо волосся в центрі виступу чола біля самої основи росту волосся і ділимо її на три частини - це стане підставою для вашої кіски. Починаємо плетіння послідовним накладенням на центральний ділянку крайніх пасм. Після того як основа буде створена, додаємо до неї пасма з кожної зі сторін.При цьому завжди потрібно враховувати, що чим більше буде захоплююча вами пасмо, тим більшим вийде плетіння. Закінчується плетіння самим звичайним способом. Закріплюється отримана коса гумкою. Намагайтеся як можна міцніше тримати пасма, не даючи розплітатися косі. Попередньо самим ретельним чином розчешіть волосся, це допоможе пасмам легко підхоплювати і дуже гладко лягати.

2. Зворотня французька коса
Плететься така об'ємна коса за тим же принципом, що і попередня, тільки пасма при цьому накладаються не зверху, а підкладаються знизу. Через те, що коса плететься в іншу сторону, вона виходить опуклою. Завершується таке плетиво гумкою. Не допускайте розплітання коси, міцно утримуючи пасма. Розчешіть попередньо волосся якомога краще для отримання відмінного результату.

 

3. Розпатлана французька коса
Після того як заплетена коса як в попередньому уроці, витягаємо з закріпленого гумкою кінця маленькі прядки, потроху послаблюючи плетіння. Найголовніше при цьому не послаблювати всю косу, а витягати вбок окремі пасма волосся, що дозволить зробити більш широкої косу і надати їй об'єм.

4. «Риб'ячий хвіст» або «колосок»
Наступний урок як заплітати модні коси на довге волосся про плетінні коси з назвою «риб'ячий хвіст» або «колосок». Розділіть на дві половинки волосся, після чого з будь-якого боку з краю виділіть невелике пасмо і перекиньте до протилежної сторони зверху. Виконайте це з обох боків - по черзі відокремлюючи пасма по краях і приєднуючи до протилежній половині попередньо розділених волосся. Скріпіть косу внизу гумкою.

5. Джгут
Зазвичай джгут починають плести з хвоста. Для цього зберіть волосся в хвіст, скріпіть його гумкою і розділіть на дві однакові частини. Кожну з яких одночасно або по черзі закручуйте в одну зі сторін - направо або наліво. По закінченні закручування почніть їх переплетення між собою, але вже в протилежну сторону. Затягніть внизу вийшов джгут гумкою. Міцно закріпіть окремі пасма і з'єднайте їх після цього в ту сторону, яка вам необхідна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити