Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на середне волосся в домашніх умовах

Відкритий лоб
Найбільша кількість експериментів можна поставити, якщо прибрати їх назад, відкриваючи лоб. Найпростішим є наступний варіант: зберіть без проділу всі ваші волосся, начешіте пасмо, і підійміть її треба лобом. В залежності від того, в який час доби ви робите зачіску і з якого приводу, можна пасма або просто закріпити, або начесать грайливий і високий чубок. Така зачіска дозволить візуально подовжити обличчя і відкрити ваш лоб. Однак її не варто робити дівчатам, у яких пухкі щічки і кругле обличчя.Якщо ви віддаєте перевагу розділяти на проділ свої локони, то його можна включити в один із елементів укладання. Розділіть на косий проділ волосся і більшу їх частину згорніть джгутиком, закріпивши за вухом вийшла пасмо. Цей варіант зачіски на середні волосся в домашніх умовах ідеально підійде в тому випадку, якщо ви хочете залишити відкритим обличчя.

Якщо вам подобаються спадаючі на лоб пасма, тоді заплетіть дуже слабку косичку по самому краю, не заправляючи при цьому за вухо. А якщо ви вважаєте, що вам більше підійде прямий проділ, то загорніть волосся по обидві сторони проділу в зовнішні сторони. Потім з'єднаєте отримані джгутики на потилиці в пучку, а для утримання пасом закріпите зачіску навколо голови м'якою стрічкою.

Пучки

Волосся середньої довжини можуть включати в себе самі різні варіанти: від стрижки каре до волосся, що спускаються нижче плечей. При цьому досить складно зібрати на маківці коротке волосся. Однак якщо ви шукайте різноманітність або вам просто заважають ваші локони, спробуйте поекспериментувати з пучками. Одним з досить цікавих варіантів може стати хвіст черепашка. Дуже легко зробити таку зачіску.

Досить просто зібрати ваші волосся в хвіст, намагаючись туго їх не зав'язувати. Потім підняти сам хвостик, пропускаючи його через волосся зверху. Далі знайти кінчик хвоста і протягнути його назовні. Можна також просто заправити всередину волосся і заховати саму гумку. У вас вийде своєрідний рогалик з волосся. При цьому сама зачіска буде дуже підібраної і стане ідеальним варіантом для тих дівчат, яким пасма часто заважають.

Навіть у тому випадку, якщо ви віддаєте перевагу просто збирати волосся в пучок, вам ніщо не завадить попередньо надати їм феном будь обсяг, після чого можна зробити і зачіску. Дуже романтично завжди виглядають пишне волосся, які зібрані в пучок. Основним плюсом такої зачіски можна назвати її універсальність. З нею ви можете піти куди завгодно: на роботу, на навчання, на світський раут або на дружню вечірку.

Для дівчат, які мають правильні риси обличчя (рівний ніс і чіткі високі вилиці), можна гладко зачісувати локони і збирати їх в достатньо тугі пучки. Однак така зачіска має дві сторони. З одного боку вона дуже проста і легка у виконанні, а з іншого - виглядає вона досить агресивно. Щоб не перетворитися з такою укладанням в сіру мишку, підберіть відповідний макіяж. Наприклад, підкресліть стрілками або темними рум'янами геометрію особи або акцентуйте увагу на губах. Досить актуальні в нинішньому сезоні яскраві і насичені відтінки помад і блиску для губ.

Блискучі і гладкі пасма
Незважаючи на те, що тенденція зачісок для волосся середньої довжини постійно змінюється, дуже багато дівчат віддають перевагу гладким волоссю. При цьому додатково випрямляють їх і намагаються надати просто дзеркальний блиск. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно запам'ятати, що нічого не вийде без регулярного догляду і турботи про волосся. Їх потрібно постійно підрівнювати і обрізати сухі і посічені кінчики.

Хоч кожна пора року по-своєму прекрасна, воно ще й несе специфічну загрозу вашому волоссю. Якщо взимку вони страждають від морозів, то навесні - це сильні вітри, особливо в тих випадках, коли ви дуже рано знімаєте головний убір. Літній період - це сонячна активність, а восени - підвищена вологість. У зв'язку з цим повинно увійти у звичку відвідування салону краси перед початком кожного сезону.

Не можна пересушувати волосся під час їх укладання. Фен слід тримати на відстані не менше десяти сантиметрів від пасом, направляючи струмінь повітря по їх зростанню. Закінчувати кожну сушку потрібно обдувом холодного повітря. Не можна залишати на ніч волосся зібраними. Заколюючи їх в пучок або хвіст, завжди вибирайте шпильки або шпильки. Намагайтеся при цьому по можливості уникати гумок, які «ламають» ваші волосся. Віддавайте перевагу щіткам і не використовуйте гребінці з залізними зубчиками.

Якщо ви будете регулярно виконувати ці нескладні правила, то цілком зможете собі дозволити будь-які зачіски та укладки.

Зачіски на середні волосся в домашніх умовах відео
І на закінчення пропонуємо вам подивитися відео майстер класу - 9 варіантів простих, красивих і легких зачісок для середніх волосся. Їх ви зможете робити самостійно в домашніх умовах просто стоячи перед дзеркалом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити