Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски для дівчаток на кожен день

Існує безліч найрізноманітніших стрижок для дівчаток, які досить практичні і зручні, оскільки на їх створення не потрібно багато часу. Вони прості у догляді, а привести голову в порядок можна за допомогою тільки самої звичайної гребінця. Від віку багато в чому залежить і вибір зачіски для дівчаток на кожен день: чим вона старша, тим більш складною і незвичайною може стати її зачіска.Для дошкільного віку
Як правило, у віці до року батьки справляються самі зі стрижкою своєї дитини, оскільки в цьому віці діти болісно реагують на втручання сторонніх, які намагаються змінити їх зовнішній вигляд. Від року до п'яти років самій ідеальній для дівчаток може стати проста стрижка, яка прикрашає їх зовнішність без додаткових способів укладання. Якщо враховувати при такій стрижці природну структуру волосся, то жодних проблем з укладанням не виникне.

До таких популярним і досить простим стрижкам для молодшого віку відносяться: боб, каре і у формі шапочки для коротких і волосся середньої довжини. Коротка стрижка - це самий актуальний варіант зачіски для маленьких дівчаток, оскільки волоссячко у них в цьому віці зовсім тоненькі і дуже слабкі і хвостики з косичками просто не будуть на них смотреться.

Зовсім небажана чубчик при кучерявих волоссі - вона просто не буде добре лежати. В інших випадках можна використовувати чубок в залежності від будови обличчя. Вони можуть бути як прямими або дугою, так і асиметричними з різними зачіс назад. Для м'яких і тонких волосся додасть об'єм зачісці чубчик, що йде від середини голови.

Для дівчаток з круглим обличчям підійдуть стрижки з асиметричною чубчиком, а узколіци - з прямою чубчиком. Саме вони зорово скоротять розмір особи та збільшать його візуально завдяки горизонтальній лінії. Основною вимогою до всіх дитячих чубчик є та обставина, що вони повинні бути нормальної довжини, щоб уникнути косоокості. Цілком неприпустима довга чолка типу «поні», яка при цьому закриває брови.

Можна створити величезну кількість різноманітних зачісок на основі найпростіших стрижок завдяки великій кількості різних аксесуарів. При цьому практично кожна малятко зможе відчути себе справжньою принцесою. Обідки і заколки, «крабики» і невидимки, самі звичайні бантики - весь цей величезний арсенал біжутерії для прикраси волосся дозволяє створювати ексклюзивні дівочі зачіски, в основі яких лежить звичайна стрижка.

Для шкільного віку

Дозволяють заощадити дорогоцінний ранковий час на догляді і укладанні волосся стрижки. Природно вони будуть складнішими, ніж для дошкільниць. Крім таких традиційних стрижок як каре, «шапочка» і біб, широке поширення одержали каскадні і точні стрижки самих різних модифікацій для середніх і коротких волосся. Довге волосся найчастіше заплітають в коси або зав'язують у різні хвостики.


У міру того як дівчатка дорослішають, саме зачіска набуває у них першочергове значення. Тільки її вдалий вибір дозволяє підкреслити красу і привабливість юної дівчини. Батькам слід проявити при виборі стрижки особливу увагу. Не завадить і консультація у досвідченого стиліста. Не є секретом, що більшість комплексів йдуть родом з дитинства, тому саме від батьків залежить психологічний комфорт дівчаток з приводу своєї зовнішності.

Вибираючи в цей період аксесуари для зачіски, орієнтуйтеся на її призначення, моду і шкільні правила. При цьому все це може носити суто локальний характер. Найчастіше мода залежить від уподобань дівчаток, які є лідерами у своєму класі і всі прагнуть стати схожими на них. Мода може бути і загальношкільної. Як би там не було, досить складно давати якісь конкретні рекомендації при виборі аксесуарів. Здійснювати його краще індивідуально, враховуючи ті тенденції, які актуальні для даної школи.

Для старшокласниць
Дівчатка в старших класах зазвичай використовують зачіску як засіб самоствердження. Це часто призводить до створення дуже модною або незвичайної стрижки, часто навіть епатажною і вельми креативною. Активно займаються спортом дівчинки найчастіше вибирають ультракороткі дуже зручні і динамічні стрижки: «під хлопчика» або Пікс. У них можуть бути рвані або, навпаки, дуже густі чубчика, асиметричні або поголені ділянки на потилиці або скронях, що надає їм модний вигляд і деяку пікантність.

Романтичні дівчата вибирають, як правило, каскадні стрижки, укладаючи середні і довгі волосся локонами або хвилями. Іноді це можуть бути зачіски з легким нальотом недбалості і «вітру у волоссі». Дуже люблять старшокласниці такі стрижки як гарсон і паж, оскільки вони дозволяють мати елегантний і трохи дорослий вигляд.

До креативним можна віднести зачіски з яскраво вираженою асиметрією і різними по довжині пасмами. Крім того це стрижки в стилі «готи» і «емо». Все це абсолютно нормальне і звичне явище для старшокласниць. Абсолютно марно щось забороняти в цьому випадку. Ви можете тільки по-доброму допомогти порадою, щоб така зачіска не виглядала зовсім вже потворно. Варто відзначити, що завдяки стрижкам незалежно від віку дівчинки ви зможете створити і підкреслити природну красу вашої дитини, витрачаючи при цьому мінімальні зусилля по догляду за нею.

З цього відео ви можете дізнатися, як швидко зробити 3 простих зачіски для дівчаток на кожен день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити