Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ламінування волосся в домашніх умовах

Найкраще ламінування волосся робити в хорошому салоні краси. Щоб ефект був найоптимальнішим, майстер протестує стану вашого волосся, підбере потрібні кошти, визначить час витримки і т.д. Але вартість такої процедури в звичайних салонах коливається в діапазоні від 40 до 100 доларів США. Саме тому в якості альтернативного варіанту можна без праці освоїти технологію ламінування волосся, щоб робити його самостійно в домашніх умовах. У країнах СНД ця процедура з'явилася не так давно, хоча в західних країнах її виконують вже кілька років. При цій процедурі волосся покриваються спеціальним складом, завдяки якому відбувається утворення тонкої захисної плівки. Після цього волосся стає гладкими, блискучими, здоровими, доглянутими і більш об'ємними.Як зробити ламінування волосся в домашніх умовах?

1. Найбільш економічним способом ламінування волосся в домашніх умовах є нанесення спрею експрес-ламінату. Виконати таку процедуру дуже просто: засіб рівномірно розподіляється по волоссю і після цього не змивається. Процедура ефективна до тих пір, поки волосся не будуть вимиті. У результаті її лусочки волосяний кутикули краще зчіплюються, фарбоване волосся виглядають набагато краще. До того ж поліпшується захист волосся від негативного впливу навколишнього середовища.

2. Щоб ламінування було ефективним, обов'язково потрібний попередній аналіз структури та здоров'я волосся, підбір відповідних очищаючих і живильних засобів для волосся, відновлення балансу вологості. Тому, перш ніж виконувати процедуру, з майстром таки потрібно консультація. Щоб дізнатися, в якому стані ваше волосся, а також розпитати про методи відновлення волосся.

3. Щоб ламінування волосся у вас пройшло успішно, обов'язково необхідно придбати спеціальний склад для ламінування.

Повний набір повинен включати в себе:
a) глибоко очищуючий шампунь,
b) відновник для волосся (зміцнювальна маска),
c) зволожуючу біоемульсію,
d) оживляючий спрей,
e) масло, що доглядає за кінчиками волосся.

4. Перш ніж виконувати процедуру, потрібно уважно вивчити інструкції, які є у препаратів. Засоби для ламінування волосся є в асортименті практично в усіх виробників професійних засобів по догляду за волоссям. Найпопулярніші засоби: Goldwell, Lebel Cosmetics, Matrix Color Sync Clear, Sebastian і Paul Mitchell.

5. Послідовність при ламінуванні волосся:
1) волосся миються за допомогою очищаючого шампуню, або на тридцять хвилин на них наноситься відтінковий шампунь,
2) потім на десять хвилин наноситься маска,
3) волосся підсушуються рушником,
4) потім на волосся, розділені на пасма (як при фарбуванні волосся), наноситься засіб для ламінування на тридцять хвилин,
5) засіб змивається без шампуню,
6) знову наноситься маска або бальзам.
В результаті волосся стає блискучим, гладкими, здоровими, слухняними і більш об'ємними.

Ламінування волосся: поради

A. Перш ніж виконувати ламінування волосся, потрібно вивчити інструкцію до препарату і суворо дотримуватися технологію.

B. Перш ніж робити ламінування самостійно, добре б зробити цю процедуру один раз у досвідченого майстра, щоб вивчити технологію.

C. Тривалість ефекту ламінування волосся - від трьох до шести тижнів, але процедуру бажано повторювати до того, як засіб буде повністю змито.

D. Цю процедуру можна виконувати з волоссям, які були пофарбовані (обесцвечени), і навіть з волоссям після хімічної завивки - волосся стане тільки міцніше.

E. Шампунь для глибокого очищення волосся можна використовувати тільки до процедури. Після неї потрібно користуватися звичайними засобами по догляду за волоссям, в тому числі масками і бальзамами.

F. Засоби для ламінування волосся можуть бути як прозорими (безбарвними), так і офарблюють, тобто одночасно виконують роль фарби для волосся і засоби для ламінування.

Відео ламінування волосся
Якщо ви з якихось причин не можете або не хочете сходити в салон краси, щоб зрозуміти, як цю процедуру робить майстер в салоні, ви можете подивитися наше відео ламінування волосся. З відео ви дізнаєтеся, як ламінування волосся робиться в салонах краси, побачите покроково роботу майстра і дізнаєтеся всі тонкощі цієї процедури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити