Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Місячний календар стрижок

Волосся будуть красивими і здоровими, якщо новий похід в перукарню завжди завчасно планувати за місячним календарем стрижок. Якщо стригти волосся на молодий місяцеві, то вони швидко будуть зростати. А якщо ж зробити стрижку на убуваючому місяці, то волосся буде рости повільно і можуть почати випадати.


Місячний календар стрижок

Місяць у Овні
Волосся в цей час не варто стригти, зачіска може вийти дуже короткою, у волосся будуть непомітні нерівності і навіть мікротравми. У такий період краще всього фарбувати волосся без стрижки в вогненні і яскраві тони (мідний, рудий).

Місяць у Тельці

Це сприятливий час для догляду за своїм волоссям. Якщо ви в цей період будете робити маски для волосся вдома або в салоні, то отримаєте віддачу. Процедури оздоровлення надовго допоможуть зберегти гарний вигляд.

Місяць у Близнюках
Це сприятливий час для легенів, коротких і летять зачісок.

Місяць у Раку
У такий період не рекомендується йти в перукарню. Виключенням є випадки, коли у вас для цього є велике бажання. Але знайте, що цей похід принесе вам швидше душевне задоволення, ніж зовнішні зміни і красу.

Місяць у Леві
Допомагає створити яскраві зачіски на публіку. Але якщо ви не в формі і не хочете себе показувати, то спробуйте відкласти свій візит до майстра-перукаря на інший день.

Місяць в знаку Діви
Якраз час для створення акуратною і витонченою зачіски, ваша стрижка буде дуже добре тримати форму.

Місяць у Терезах
Відмінний час для створення спокійних та м'яких зачісок, які відрізняються шармом і стилем.

Місяць у Скорпіоні
Не чекайте нічого доброго від своєї нової зачіски, краще відмовитися від експериментів. В результаті ви можете бути незадоволені своєю зачіскою, хоча оточуючі будуть вами захоплюватися.

Місяць у Стрільці
Це нейтральне час для створення нових зачісок і фарбування волосся.

Місяць у Козерозі
Постарайтеся обмежитися простим підрізанням кінчиків волосся, глобальні зміни в зовнішності вам не доставлять радості.

Місяць у Водолії
Це як раз час для експериментів з волоссям, йдіть і робіть авангардні стрижки та різнокольорові фарбування.

Місяць у Рибах
Це дуже добре впливає на загальний стан волосся, власницям довгого волосся потрібно приділити більше уваги процедурам оздоровлення. Що стосується акуратності стрижки, то тут нічого не вийде.

Додати коментар


Захисний код
Оновити