Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно мити волосся

Догляд за волоссям, точно так само, як і догляд за обличчям і всім тілом, починається з правильного миття. Це досить проста і дуже буденна процедура, яку постійно роблять безліч людей. Правда, як правильно мити волосся замислюються лише деякі.

Вода, що йде з крана, дуже жорстка і тому для вживання в їжу і миття вона не годиться. З цієї причини багато розумні люди прямо у себе вдома встановлюють спеціальні фільтри. Крім них є ще ряд способів, що дозволяють пом'якшити жорсткість води в домашніх умовах:


a) кип'ятіння води протягом 20 хвилин (далі її остуджують до 30-35 градусів і миють голову),
b) додавання на кожен літр води чайної ложки гліцерину або соди,
c) також можна купувати бутильовану воду або використовувати колодязну,
d) самі ж просунуті виробники різних шампунів і гелів для душу пропонують купувати засоби, що містять спеціальні добавки, які пом'якшують воду.

Як правильно мити волосся?

1. Ні в якому разі не можна мити волосся, та й митися взагалі, гарячою водою, так як вона сильно сушить шкіру. До того ж це може стати однією з причин появи лупи.

2. При митті голови завжди потрібно використовувати тільки ті засоби, які підходять вашому типу волосся. Вони дають волоссю необхідну кількість мінеральних речовин.

3. Після миття потрібно завжди застосовувати бальзами-ополіскувачі. Вони тонізують і дають можливість добре розчісувати волосся.

4. Краще всього, якщо засоби по догляду будуть випущені одним виробником. Так вони будуть доповнювати один одного. У той же час кошти, випущені різними компаніями, можуть виявитися абсолютно несумісними, що, в свою чергу, може стати причиною виникнення свербіння і лущення шкіри голови.

5. Для миття голови можна використовувати звичайне мило, так як в ньому міститься велика кількість лугу, яка надає сильний суша вплив. Також не варто користуватися спиртовмісними засобами, так як вони теж роблять сильний суша вплив.

6. Перед початком миття волосся необхідно спочатку нанести на долоню невелику кількість шампуню, після чого спінити його і нанести на голову по всій довжині волосся.

7. Далі шампунь розтирається. При цьому подушечками пальців необхідно дуже ніжно помасажувати шкіру голови. Категорично не можна шкребти шкіру голови нігтями.

8. Потім слід змити шампунь теплою водою.

9. Після цього на вимите волосся наносять бальзам і рівномірно розподіляють по всій довжині волосся. Після закінчення п'яти хвилин його необхідно змити.

10. При появі лупи слід одразу змінити шампунь і бальзам-ополіскувач, а ще краще звернутися за порадою до фахівця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити