Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Приготування домашнього шампуню

Не всі довіряють волосся промисловим шампуням. Чи досить добре вони доглядають? Про це давно сперечаються виробники, біологи і споживачі. Адже не варто говорити про те, що від ПАВов у складі всіх шампунів волоссю буде користь - скоріше навпаки.

Але з цієї ситуації є вихід - це приготування домашнього шампуню. І вихід зовсім не означає, що потрібно досконально вивчити склад шампуню. Адже якщо у вас зовсім немає хімічної освіти, ви обов'язково що-небудь пропустіть.


Кращий вихід використовувати домашні шампуні, які були придумані ще нашими бабусями. І нехай рецепти у них досить прості, волосся стануть від них здоровим і блискучим. При цьому організм не буде засмічуватися шкідливими речовинами.

Приготування домашнього шампуню

1. Домашній шампунь для нормального волосся. Натираємо на тертці дитяче мило (2 ст. Ложки), в нього додаємо буру (1 ч.ложку). У суміш вливається гаряча вода (стакан), яку можна замінити на відвар ромашки (так буде навіть краще). Суміш настоюється протягом пари годин і її можна використовувати.

 


2. Жирне волосся будуть дуже добре виглядати від шампуню, до складу якого входить натерте дитяче мило (100г) і кипляча вода, в такій же кількості. Отримана маса проціджується за допомогою марлі, після чого в неї додається спирт (25 г). Потім потрібно збити яйце і втерти його в шкіру голови. Після, в остигнула мильну воду опускається рушник, який потім обертається навколо голови. Через десять хвилин рушник знімається, а волосся миються за допомогою все тієї ж мильної води. Для ополіскування використовується оцтова вода, для приготування якої беруть оцет і воду в пропорції 1 ст.л. на літр.

3. Для сухого волосся готується схожий домашній шампунь, тільки з іншими пропорціями. Натирається дитяче мило (25 г), в нього додається кипляча вода (100 г). Склад проціджують і охолоджується. Перш, ніж застосовувати шампунь, в нього додається яйце.

Додати коментар


Захисний код
Оновити