Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маска для волосся з солі

Чи бувають жінки, які дотримують правило: розчісувати мінімум двадцять п'ять разів і завжди в різних напрямках? Таких, насправді, зовсім небагато. А це важливо для того, щоб волосся росли нормально, адже відбувається постійне виділення шкірного сала, яке повинно бути розподілено по всій довжині волосся.

Якщо нехтувати цією умовою, може статися закупорка волосяних цибулин. Ще ми постійно використовуємо засоби укладань, які обтяжують волосся, при цьому вбиваючи їх блиск. Важливо не тільки постійно живити волосся. Не менш важлива і користь очищення. Так волосся не тільки краще ростуть, але і вбирають корисні речовини, які є в складі засобів по догляду.


Маска для волосся з солі

Щоб вирішити багато проблем, призначена маска для волосся з солі. В залежності від довжини волосся, береться від двох до п'яти столових ложок солі. Краще, якщо вона буде дрібною або йодованої. При цьому йод виступить в якості додаткового речовини для волосся. В сіль додається від двох до п'яти ложок води, трохи підігрітою.


Волосся зволожуються, після чого пригорщами втирається сіль. Голова масажується за допомогою пальців. Тривалість процедури при цьому десять хвилин. Для змивання використовується тепла вода. Після цього буде потрібно використання шампуню. Волосся після цієї процедури стають неймовірно м'яким і слухняним.

Після цього волосся покриваються живильної маскою, яку можна приготувати самостійно або купити вже готову. Після того, як волоссю виконаний пілінг, у них значно поліпшується можливість вбирання корисних речовин.

Якщо шкіра голови суха, то маску пілінг за допомогою солі можна робити тільки один раз в тиждень. Якщо шкіра жирна, то дозволено і двічі на тиждень. Щоб волосся росли краще і не випадали при цьому, маска пілінг робиться протягом шести тижнів поспіль.

Додати коментар


Захисний код
Оновити