Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Голлівудські локони

Локони і кучері завжди були модними. Щоб створити голлівудські локони, вам знадобляться великі бігуді, звичайно можна використовувати і плойку, тільки локони після неї тримаються набагато менше, а волосся псує вона набагато сильніша.

Кількість бігуді залежить від довжини і густоти волосся. Якщо хочете, щоб локони були частими, то можна взяти більше бігуді, але навіть з 5 бігуді легко може вийти відмінна голлівудська зачіска. Ще один важливий момент: накручуйте бігуді так, щоб вони щільно торкалися до шкірі голови, в іншому випадку ви можете отримати кучері з зламами в прикореневій зоні.

 

Для зачіски потрібна гребінець масажна, крабик і лак для фіксації волосся Schwarzkopf Got2b. Попередньо потрібно помити голову, висушити волосся за допомогою фена і нанести на кінчики волосся сироватку проти розтину. Частина волосся приберіть назад і заколіть крабик. Пасма волосся шириною по 7 см розчісуємо, щоб не було ніяких грудочок і накручуємо на гарячі бігуді.


Після 30 хвилин волосся можна розкручувати, під час зняття бігуді локони потрібно накрутити на пальчики і злегка збити. Така завивка дозволяє домогтися максимального об'єму і пишноти. Після цього можна скористатися рідкими кристалами від Constant DELIGHT, щоб злегка прибрати обсяг і зробити зачіску акуратніше. Потім всю красу закріпіть лаком.

Додати коментар


Захисний код
Оновити