Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Яку вибрати настільну лампу для школяра?

Як вибрати настільну лампу для школяра? - Дуже серйозне завдання. Підготовка до початку навчального року займає тривалий час, батьки намагаються забезпечити діточок всім необхідним. Крім ручок, зошитів, підручників та олівців, важливим моментом є організація робочого місця школяра. Особливо цей аспект стосується учнів молодших класів, вони не здатні самі займатися таким серйозним питанням, як вибрати настільну лампу. Важливий атрибут робочого місце - це настільна лампа. Від правильного освітлення залежить багато чого, в тому числі хороший зір дитини і успішність.Вибираючи освітлювальний прилад, враховуйте, що ні всі лампи відповідають гігієнічним стандартам, що впливає на зір. Повинні враховуватися спектр розповсюджуваного світла, освітленість робочої зони і захист очей від попадання світла. До вибору настільної лампи треба підійти дуже серйозно. Школяр багато часу проводить на робочому місці, іноді домашню роботу доводиться виконувати у вечірній час. «Неправильна» лампочка може сильно попсувати зір дитини. Ми дамо деякі рекомендації, які допоможуть вибрати настільну лампу для школяра.

Характеристики плафона

Вибираючи освітлювальний прилад, звертайте увагу на форму плафона. В ідеалі лампа повинна мати форму трапеції - широка по краях і вузька біля основи. Така форма забезпечує комфортне освітлення для наших очей. Зверніть увагу на колір, це має дуже важливе значення в момент, коли потрібно вибрати настільну лампу для школяра. Яскравий тон лампи буде відволікати увагу від домашнього завдання. Краще вибрати спокійні тони. Оптимальним варіантом буде лампа з зеленим плафоном, який позитивно впливає на зір.

Плафони бувають виконані з різних матеріалів. Пластикові плафони радимо оглянути зсередини. Лампочка не повинна бути наближена до стінок плафона і має бути за розмірами набагато менше. Інакше при тривалому використанні світильника стіни плафона будуть плавитися, що небезпечно можливими спалахами. Металевий плафон також має недоліки, він дуже швидко нагрівається. При спробі розгорнути лампу дитина може обпектися, що теж необхідно враховувати, щоб вибрати правильну настільну лампу для школяра.

Характеристики лампи

Вибираючи лампу, зверніть увагу на джерело самого світла, він, в першу чергу, буде впливати на зір. Зараз звичні лампи замінюють на люмінесцентні лампи, вони володіють енергоекономічних і менше нагріваються. Лампи такого типу найчастіше не завжди дають «правильне світло», який повинен бути схожим на сонячний денне світло.

Щоб вірно вибрати настільну лампу для школяра, зупиніть погляд на ту, яка дає комфортне м'яке освітлення. Такі лампи коштують трохи дорожче.

Вибирайте матові лампи, вони не так сильно псують зір. Потужність повинна бути дорівнює 100 Вт Якщо вам буде потрібно потужність поменше, просто змініть лампу у світильнику.

При виборі настільної лампи враховуйте важливий момент. Лампа не повинна «визирати» за краї плафона, виступаюча лампа буде зліпити ока, і вони швидко будуть втомлюватися. Не варто фарбувати і набувати кольорові лампи, світло буде тьмяним, а очі школяра будуть піддаватися постійному напрузі. Відмовтеся від мерехтливого освітлення.

Характеристики конструкції світильника

Питання про конструкції настільної лампи вторинний, коли потрібно вибрати настільну лампу для школяра. Тому все залежить тільки від інтер'єру кімнати, вашого смаку і, звичайно, фінансових питань. Вибирайте світильник з гнеться штативом. Ви зможете фіксувати плафон в зручному положенні. Наближаючи або, навпаки, видаляючи лампу, ви будете регулювати освітленість поверхні. Чим вище розташовується плафон, тим світло неуважно і площа освітлення значно збільшується.

Штативи бувають шарнірними й дротяними. Дротяні відрізняються своєю недовговічністю, такі шарніри часто ламаються. Особливо якщо дитина цікавий і цікавиться технічними конструкціями.

Підстава світильника не повинно бути глянцевими або блискучими, про що важливо пам'ятати, коли слід вибрати настільну лампу для школяра. Падаючий світло буде відбиватися і «бити» по очах. А це - додаткове навантаження для зору дитини. Світильники з гвинтовим кріпленням досить зручні у використання. Такі лампи займають мало місця, кріпляться на будь-якій поверхні і повертаються в будь-якому заданому напрямок.

Але однією лампочкою не обійтися, для роботи за столом необхідний загальний світло, він не повинен бути яскравим.

Отже, ви визначилися з вибором настільної лампи для майбутнього генія, тепер вперед в магазин. Порадуйте свого маленького школяра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити