Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Виховати переможця

Виховати переможця мечтатет кожен батько. У всі часи, в усіх країнах незалежно від національності, будь-який батько мріє пишатися своєю дитиною, радіти його досягненням, зробити з нього сильну особистість. Так вже влаштовано природою. І багато хто хоче дати своєму чаду все, щоб не боятися згодом за його майбутнє, бути впевненим, що він і один без батьківської допомоги впорається з труднощами, для цього важливо виховати переможця. Зараз це зробити складніше.

Світ наповнений спокусами, пропагандою красивою шикарного життя, в якій є місце лише розвагам і комфорту. Підліткам хочеться отримати все і відразу. Важливо не упустити момент, коли потрібно дитині пояснити, що в житті просто так нічого не буває, і золоті рибки придумані тільки в казці. Батьківський обов'язок виховати переможця так, щоб у дитини не було споживацького ставлення до життя, щоб він прагнув завжди бути першим і в усьому перемагав!

Виховати переможця з малих років

Не варто відкладати на потім, до свідомості дитини ятати цього самого головного стрижня в житті, як те, що потрібно не боятися труднощів і бути першим. Безсумнівно, будь-які батьки схильні оберігати дитя, захищати, але не варто тут перегинати палицю, щоб виховати переможця. Ставши на ноги, дитини вже цілком можна привчати до дисципліни, праці і обов'язків. У гонитві за ідеєю безтурботного дитинства батьки роблять велику помилку, старіючи повністю виключити будь-який працю з життя маленької людини, роблячи все за нього. Наприклад, збирати ввечері іграшки або складати акуратно свої речі. Дисципліна і самоорганізація - це перші цеглинки, вкладені в сильну особистість, які допоможуть виховати переможця. Не варто безконтрольно потурати всім примхам вашого коханого і, звичайно ж, самого дорогого дитини. Іноді варто сказати немає і обов'язково пояснити чому. У дитині треба виховувати відповідальність з самого початку, щоб він не боявся її на себе брати. Треба пояснити, що без цього в житті ніяк. Якщо боятися труднощів і обходити перешкоди, то жодна мета не реалізується, а значить, не здійсняться мрії. Починати виховувати переможця потрібно, звичайно, з малого, наприклад - зав'язування шнурків. Дитина сама повинна навчитися це робити, і в кінці пишатися результатом своїх зусиль.

Виховати переможця: мотивація

Простіше і набагато ефективніше у вихованні дитини мотивувати свої прохання, а не просто наказувати і чекати виконання. Він повинен розуміти, навіщо це потрібно і що в результаті від зробленого він отримає особисто для себе. Адже всі ми з народження егоїсти в тій чи іншій мірі. Потрібно, наприклад, пояснити дитині, що миття рук перед їжею це дуже важливо для здоров'я, і що можна серйозно захворіти, якщо цього не робити. Головне сказати, що це важливо особисто для нього.

Таку ж політику потрібно вести і щодо навчання, що допомагає виховати переможця. Тут якраз і можна показувати і розповідати про багату, респектабельної, зручною і цікавою життя, але в контексті того, що всі цього можливо досягти, тільки якщо зараз старанно вчитися, вивчати мови, щоб надалі отримати високооплачувану, затребувану і престижну роботу. А разом з нею - успіх і свободу вибору в житті. Дитина, підліток повинен бути зацікавлений і знати, заради чого він повинен сидіти на нудній геометрії або читати багато книжок.

Виховати переможця: труднощі

Звичайно, не завжди все буде даватися легко. І не з усім ваша дитина буде справлятися правильно і швидко. Не потрібно його в цьому дорікати або карати, щоб виховати переможця. Це може відбити у дитини бажання продовжувати рухатися до поставлених цілей. У такі періоди краще більше розмовляти з ним, приводити в приклад, якісь ситуації, може, вашого, а може, й ні, досвіду. Розповідати, з яких труднощів складалося ваше життя і як все теж було не гладко. Це додасть йому сил і впевненості, приниження здібностей може на все життя зломити стрижень у дитини. Але в теж час не потрібно робити за нього те, з чим він не впорався. Краще - просто допомогти, підказати. Але головне, щоб дитина не втратив віру в себе, інакше виховати переможця не вийде!

Виховати сильної людини це дуже важке завдання, але якщо ви, як батько, її перед собою поставили, то терпляче йдіть до цієї мети. Ваша дитина буде вам дуже вдячний за все, що ви для нього зробили - за підтримку, поради і, звичайно, за любов ... Адже саме все це, зрештою, зробить з вашого малюка справжнього переможця, у якого все буде виходити!

Додати коментар


Захисний код
Оновити