Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що треба купити до школи для першокласника

Що треба купити до школи для першокласника, до чого готуватися батькам? - Це питання далеко не пусті для тисяч мам і тат, діти яких готуються познайомитися зі школою. Список виходить не сильно великий, але до нього необхідно підійти дуже відповідально. Проблема зазвичай полягає в тому, щоб знайти золоту середину у своєрідному «бермудському трикутнику» - ціна - функціональність - бажання дитини.Почнемо з самого головного, з символу будь-якого першокласника - рюкзака або портфеля. З точки зору медицини ранець значно краще. Справа в тому, що сучасні ранці мають безліч кишень, в яких поміщається найпотрібніші речі. По-друге, ранець, зручно розташовуючись на плечах, що сприяє рівномірному розподілу навантаження на спину. Портфель ж, який необхідно носити в одній руці, сприяє розвитку сколіозу у дитини.

При виборі ранця радимо вам звернути увагу на наступні деталі:

- Спинка має бути ущільнень, але не жорстка, інакше спині буде дуже некомфортно;

- Ремінці, особливо плечові, повинні бути міцно пришиті до ранця, засувки защелкиваться і відкриватися вільно навіть під зусиллям дитячих рук. Фіксуючі довжину компоненти ремінця повинні бути міцними і добре тримати вибрану довжину;

- Ручка ранця має бути міцною і зручною;

- Повинен бути боковий кишеньку для пляшки з водою, міцно пришитий у ранцю;

- Обов'язково перевірте всі блискавки: розстебніть і застебніть їх кілька разів. Вони повинні вільно відкриватися і закриватися. Не «купітесь» на запевнення продавця, що вони потім розробити, інакше дуже скоро ви підете ставити замок заново;

- Ранець повинен бути з вологонепроникного матеріалу на випадок дощу;

- Малюнок ранця дитина вибере сам (напевно в нього є улюблений казковий або мультяшний герой), проте забарвлення ранця краща яскрава. Такий ранець добре видно в натовпі, в сутінках на проїжджій частині.

При виборі ранця радимо вам взяти з собою дитину. Важливо, щоб він його приміряв, сам спробував застебнути і розстебнути ремінці, понести ранець за ручку, походити трохи з надітим ранцем. При всьому цьому у нього не повинно виникнути відчуття дискомфорту.

Так, з ранцем розібралися. Тепер би його наповнити потрібним вмістом. Пляшечку з водою об'ємом 0,5 літра купити в магазині не проблема. Решта вам підкажуть на першому шкільних зборах, яке зазвичай проходить в двадцятих числах серпня. Тут практикується три варіанти: або вам просто скажуть, скільки ви повинні принести грошей на абсолютно всі канцелярські приналежності, або просто дадуть список для самостійної закупівлі, або частину списку (зазвичай це підручники, спеціальна література, прописи, щоденники) закуповує школа, а частина купують батьки. Ми вважаємо, що третій варіант найправильніший, так як фахівці централізовано і подешевше куплять своє, а при покупці зошитів, ручок і т.д. дитина може проявити свою індивідуальність і фантазію.

І так з канцелярії вам знадобляться:

1. Зошити в клітинку (близько 10-15 штук).

2. Зошити у вузьку косу лінійку (також 10-15 штук).

3. Прозорі обкладинки для зошитів і підручників. Їх краще брати з запасом відповідно по 15-20 штук одного виду і 7-10 іншого. Папка для зошитів в наш час - рідкість, однак ніхто вам не заборонить її носити в школу.

4. Пенал. Він повинен бути місткий, але не громіздкий. У ньому обов'язково має бути місце для 2-3 ручок, 5-7 олівців, стружілка для олівців, маленька лінійка, терка. Ручки повинні писати легко і вільно, не дряпаючи лист. У вашому асортименті повинна бути синя або фіолетова ручка, зелена, можна чорна. Радимо вам купити 3-5 ручок і 10-20 стрижнів до них.

5. На уроки малювання і не тільки вам знадобляться набори кольорових олівців, фломастерів та кілька простих олівців. Простий олівець краще вибирати з твердістю ТМ (HB), яка в обов'язковому порядку зазначена у верхній частині олівця. Що стосується кольорових олівців, то достатньо набору в 12-18 штук. Не забивайте собі і дитині голову наборами по 30-90 олівців, так як все одно він ще не вміє використовувати всю палітру відтінків. Ластик спробуйте тут же в магазині - він має бути середньої твердості і добре прати простий олівець, зручно поміщаючись в руці дитини.

6. Альбом для малювання візьміть листів на 24-36. Листи не повинні бути крейдованими, але й не занадто грубими. На перших просто олівці не будуть писати, а на других лінії можуть виходити не зовсім рівними.

7. Фарби і пензлики краще брати в спеціалізованому магазині або киска. Достатній набір акварельних фарб 12-18 квітів, кілька болючих пензликів різного розміру (обов'язково № 2). Пробуйте ворс пензлика - він не повинен висмикувати. Для повного комплекту придбайте спеціальний пластиковий стаканчик для води, так як в ньому чудово розташовуються пензлика.

8. Для аплікацій вашій дитині знадобитися набір кольорового паперу, кілька аркушів картону, невеликий тюбик клею ПВА, ножиці з тупими захищеними кінцями.

9. Для творчості дитини знадобитися пластилін і дощечка.

10. Рахункові палички.

11. Закладка для книг - річ не обов'язкова, однак буде привчати дитину до порядку. Це особливо важливо, якщо малюк в силу свого віку трохи розсіяний. До того ж зекономлені 3-5 гривень вже навряд чи вас врятують.

Продовжуємо розбирати, що треба купить в школу для першокласника. Наступний і найдорожчий пункт плану - шкільна форма. Сьогодні більшість шкіл в перших класах повертаються до шкільної форми. Вона дисциплінує учня, дозволяє йому відчувати себе рівним серед колективу. Підходів до придбання шкільної форми два: централізований пошиття або замовлення готової форми, індивідуальний пошив для дитини. Зазвичай батьки вибирають другий варіант, так як індивідуальна мірка завжди краще сидить, а за вартістю приблизно однакова з готовою формою.

Класична шкільна форма - білий верх, чорний низ. Хлопчикам шиється один костюм, іноді жилет. Для можливості сменки шиються другий штани. На верх купується одна біла урочиста сорочка і кілька світлих (блакитних, простих білих і т.д.). До сорочці хлопчикові необхідний для урочистих випадків краватка або метелик.

Дівчаткам потрібна спідниця або сарафан і піджак (жакет). Кілька світлих кофтинок, одна святкова, кілька комплектів білих або світлих бантів, білі шкарпетки чи гольфи. Для дівчаток і для хлопчиків дуже практичні однотонні трикотажні водолазки.

Взуття дитині в школу потрібна зручна, легка і практична. Дороге взуття купувати в перші класи безглуздо, так як у дитини ще не розвинене відчуття ощадливості. Для заняття фізкультурою необхідні кросовки або кеди, спортивний костюм бажано темного кольору для прохолодної пори і шорти з футболкою для теплого. Взуття намагайтеся брати на піврозміру більше, так нога в цьому віці росте швидко.

Дорогі батьки, пам'ятайте, що школа - це не подіум, а місце отримання знань. Дитина сам не повинен відволікатися на свій одяг і не відволікати їй інших дітей. Зрештою від дорожнечі ваших покупок рівень знання дитини абсолютно не залежить.

Додати коментар


Захисний код
Оновити