Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як виростити майбутнього медаліста?

Всі батьки мріють про те, щоб їх дитина добре велося в усьому, за що б не брався: будь то навчання, спорт або будь-яка інша сфера. Що ж зробити для того, щоб ваш малюк дійсно полюбив вчитися і отримав золоту медаль, а не став банальним заучки?

На жаль чи на щастя, не існує рецепта, завдяки якому ви зможете виховати медаліста. Однак є перелік простих правил, яких варто дотримуватися для досягнення цієї мети. До речі, вони дуже універсальні, тому підійдуть усім дітям.

Перш за все, стежте за тим, як розвивається ваша дитина. Відстежуйте, як змінюються його інтереси і характер. Чи не акцентуйте увагу тільки на те, яку оцінку сьогодні отримав ваш школяр. Краще запитайте, як пройшов його день, що запам'яталося йому найбільше, а що - розчарувало.

Якщо у дитини щось не виходить в процесі навчання, ні в якому разі не карайте його. Це - крайній метод, вдаватися до якого не радять навіть психологи. Краще допоможіть школяреві розібратися з темою, яка викликає у нього труднощі, підтримайте дитину і скажіть, що у нього все обов'язково вийде. Якщо ж ви самі не можете розібратися з досліджуваної дисципліною, попросіть допомоги у фахівця. Наприклад, репетитор з математики всього за кілька занять допоможе вам розібратися з інтегралами і квадратними рівняннями.

Навчіть ваше чадо переживати невдачі. Поясніть йому, що будь-яку помилку можна виправити, а після невеликого провалу завжди почнеться підйом. Якщо ж через кожних труднощах дитина буде переживати, йому вкрай складно буде боротися за своє сходження до вершини, навіть якщо він наділений яскравими лідерськими якостями.

Дайте дитині право вибору. Він повинен робити те, що йому цікаво. Однак не пускайте все на самоплив. Ви, як батько, можете контролювати дії дитини і спрямовувати його енергію в правильне русло. Поясніть дитині, що у нього, як і у інших членів сім'ї, є деякі обов'язки. Зараз він повинен докласти максимум зусиль, щоб отримати гарну освіту і ґрунтовні знання з кожного предмета. Також розкажіть йому, що будь-який вчинок має свої наслідки. Намагайтеся доносити всю інформацію до вашого школяра простими словами.

Пам'ятайте, що в будь-якій ситуації ви залишаєтеся прикладом для своєї дитини. Тому виховуйте не його, а себе, а малюк вже скопіює для себе вашу модель поведінки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити