Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як підготувати дитину до школи

З першим у всіх сенсах вересня життя першокласника кардинально змінюється. Окрім ігор в його житті з'являються ще й уроки, домашні завдання і дисципліна, до якої він іноді не відразу звикає. Хвилюється не тільки малюк, але і його батьки, по собі знають, що школа - це не просто навчальний заклад.

Що ж потрібно врахувати, щоб правильно підготувати дитину до першого класу?

По-перше, важливо, щоб він знав дорогу до школи, якщо вона знаходиться недалеко від будинку і до неї можна йти пішки. Крім цього потрібно розповісти дитині про правила безпеки, наприклад, що не можна розмовляти з незнайомцями на вулиці або сідати до них у машину.

По-друге, за кілька місяців до вересня потрібно почати підготовку до школи. Це не тільки вміння читати хоча б по складах або рахувати до двадцяти. Без пари днів першокласник повинен бути готовий до того, що йому доведеться протягом певного часу виконувати завдання і сидіти на одному місці. Досить давати дитині невеликі завдання на логіку, уяву, рахунок, дрібну моторику або опрацювання почерку, щоб він звикав до уважності, посидючості та вмінню думати. Підготовка дитини до школи в Києві завдання не складна, адже є клуб IQsha Club, тут не тільки підготують дитину до шкільної атмосфері і правилам поведінки в школі, але і навчать дитину творчо підходити до вирішення виникаючих труднощів. А ось програмі першого класу його повинен навчати вже учитель.

По-третє, важливо правильно спорядити чадо в школу - купити хороші канцтовари, якісну шкільну форму та взуття. Дитина повинна вміти сам застібати всі гудзики або шнурувати черевики. У школі за нього цього робити ніхто не буде.

По-четверте, не варто лякати юного школяра злими вчителями і непривітними однокласниками. І показувати свого хвилювання теж не треба, інакше дитина просто «заразиться» тривогами батьків і піде в школу готовим до найгіршого. Такий настрій не піде на користь. Навпаки, краще не брехати і говорити прямо, що вчитель справедливий і не буде ставити двійки, якщо малюк буде намагатися і виконувати завдання, і так далі.

Не можна примушувати дитину виконувати домашнє завдання відразу після школи. Важливо дати йому відпочити хоча б годину-півтори. Між уроками краще робити невеликі перерви в п'ятнадцять-двадцять хвилин, щоб не втомлювати що не звик до роботи першокласника. Дитина не повинна відчувати постійний стрес через школи та асоціювати її з чимось жахливим і нудним. Для нього ще не існує такого чіткого «треба», яким часто рухають себе дорослі. Важливо, щоб дитина відчував хоча б невелику симпатію до свого класу і занять.

На жаль, деякі батьки прагнуть зробити зі своєї дитини юного вундеркінда і записують його на величезну кількість гуртків і секцій. Якщо малюк хоче займатися чимось визначеним - це прекрасно, але змушувати його не варто. Адже це забирає і час, і сили, які так потрібні йому в школі і при виконанні домашніх завдань.

Харчуванню дитини варто приділити увагу окремо. Школяр повинен обов'язково снідати вранці. Якщо його апетит залишає бажати кращого, батьки можуть подумати над оригінальною подачею страви або чимось новеньким в меню - їм це теж піде на користь. П'ятиразове збалансоване харчування важливо для малюка. До цього теж можна привчати його незадовго до школи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити