Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правила догляду за шкірою немовляти

Догляд за немовлям вимагає величезного терпіння: важливо бути дуже уважним і звертати увагу на кожне (здавалося б, навіть незначне) зміна в поведінці малюка. Особливого догляду потребує шкіра новонародженого малюка, адже вона дуже ніжна, і її легко пошкодити.

Для того щоб уникнути роздратування шкіри у дитини, потрібно кожен день купати його повністю. Щоденне купання необхідно практикувати до тих пір, поки грудничку не виповниться шість місяців. Крім того, поки у малюка не заживе пупкова ранка, купати його можна тільки в кип'яченій воді, в яку додавати розчин марганцівки. У ванночку для купання дитини можна (і навіть потрібно) додавати відвари цілющих трав. Наприклад, ромашка надає заспокійливу дію, низка і чистотіл добре знімають подразнення шкіри. Купати малюка рекомендується за допомогою м'якої губки або рукою. Дитяче мило краще вибрати тверде, з мінімальним відсотком парфумерних композицій. Рушником, яким обтирають малюка після купання, більше ніхто не повинен користуватися. Після кожного купання слід зволожувати шкіру малюка дитячим кремом.

Для підтримки гігієни малюка в домашній аптечці завжди повинні бути присутніми: дитячий крем, дитяча присипка і вазелінове масло. Всі кошти по догляду за дитячою шкірою повинні бути високої якості, в іншому випадку вони можуть не тільки спровокувати роздратування шкіри у дитини, а й навіть викликати алергію.

Практично в кожній родині, в якій з'явився новонароджений малюк, використовуються одноразові підгузники для новонароджених. Це не дивно, адже вони дуже зручні і практично безпечні для немовляти. Але все ж, є правила використання підгузників, які порушувати не можна, а саме:

- Міняти одноразові підгузники потрібно з інтервалом в три-чотири години;
- Знявши з дитини підгузник, необхідно помити шкіру дитини теплою водою;
- Перед тим як надіти новий підгузник, шкіру малюка слід обробити (якщо шкіра малюка схильна до сухості - то зволожити вазеліновим маслом або жирним дитячим кремом, якщо ж шкіра малюка навпаки занадто жирна - то припудрити дитячою присипкою);
- Шкірі малюка потрібно давати побути без підгузника хоча б два-три години на день.

Те, на якому рівні буде здійснюватися догляд за шкірою немовляти, позначиться і на загальному стані його здоров'я. Тому слід підійти до догляду за шкірою дитини дуже відповідально!

Додати коментар


Захисний код
Оновити