Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гарна новина для батьків важких підлітків

Це може бути самотній світ розчарувань для батьків, які шукають рішення проблем виховання своїх важких підлітків. На той час батьки починають досліджувати більш жорсткий варіант лікування важких підлітків, як правило, це відбувається тому, що вони вичерпали всі стандартні ресурси, такі як обмеження привілеїв, допомога шкільних психологів, поради від духовенства, допомога від сім'ї, торг і підкуп, сімейні психологи або психотерапевти, і батькам так і не вдається повернути ситуацію в свою сторону.

Вони сподіваються, що все-таки знайшли вихід, і іноді навіть це працює якийсь короткий проміжок часу, але потім все повертається на круги своя, а іноді все стає навіть гірше. Це дуже складно пережити емоційно.

Батьки можуть в кінцевому підсумку відчувати себе перевантаженими, ізольованими і невдалими. І це не зовсім те, чого вони очікували, стаючи батьками. Хороша новина - це та, що є багато кращих за рейтингом шкіл-інтернатів, що дозволить забезпечити надійні рішення для проблемних підлітків і їх сімей. За інформацією інформбюро.кз ці школи пропонують прискорений, акредитоване навчання, що є великим плюсом для підлітків, які відстають у навчанні і є на межі краху. Крім того, багато шкіл пропонують підготовчі курси на різні тематики. Інша частина дуже гарна новина для батьків - це високий рівень випускників таких шкіл і їх без проблемне вступ до коледжу.

У терапевтичних школах-інтернатах є, як правило, дванадцяти крокова програма реабілітації підлітків - як індивідуальна, так і групова. Крім того, деякі програми, призначені для вирішення певного проблемного поведінки, такого як розлади харчової поведінки, наприклад.

У християнських школах-інтернатах пропонують духовний компонент зростання в своїй програмі, що є дуже важливим для релігійних сімей. Деякі батьки шукають більш жорстку структуру і схиляються в бік табору для підлітків або військового училища.

Деякі школи пропонують також навчання навичкам тайм-менеджменту і особистого бюджетного управління, щоб допомогти підготувати студентів, щоб вони ставали активними, цілеспрямованими, самостійними дорослими.

Багато шкіл також пропонують спортивну програму. Деякі з цих шкіл мають програми підвищення рівня фізичної підготовки і навіть пропонують очні спортивні командні конкурси між різними школами в області.

У багатьох школах студенти беруть участь з проектами в громадських програмах, забезпечуючи середу веселою діяльності, творячи добро для інших і пожинаючи плоди безкорисливої ​​участі.

У деяких школах-інтернатах пропонується залучення батьків, як компонента підтримки, в рамках програми. Батьків вчать вирішувати проблеми, які створюються, коли підлітки виходять з-під контролю. Часто батьки і їх проблемні діти також мають справу з безліччю суджень і критики, спрямованої в їхній бік. Тому програми, які пропонують батьківську підтримку від інших батьків, які вже пройшли курс реабілітації, допомагають знайти надію на виправлення.

Коли ви перебуваєте в муках хаосу і складності, важко бачити занадто далеко в майбутнє, але є світло а кінці тунелю. Є відповіді і для вас.

Як сказав Уінстон Черчілль, якщо ви йдете через пекло, продовжуйте йти. Не здавайтесь!

Додати коментар


Захисний код
Оновити