Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як підібраті одяг для хлопчика до 1 року

Як тільки в будинку з'являється довгоочікуваний новонароджений, навколо нього запанували нескінченні турботи і постійна суєта. Але посеред десятків і сотень організаційних питань, що вирішуються батьками в перші місяці життя малюка, одним з головних є правильний вибір одягу для новонародженого.

Зрозуміло, в перший тижні можна обійтися одними тільки пелюшками. Але потім настане момент, коли батькам доведеться ламати голову над розмірами і матеріалом одягу, необхідним її кількістю, а також сезонністю. Тому, чим раніше вони візьмуться за складання гардероба і продумають всі деталі, тим менше проблем з цим питанням буде в майбутньому.

Ідеальним варіантом є поступова купівля або збір одягу ще до народження дитини, коли вже відомий його підлогу. У пору виношування у майбутніх батьків ще не так багато клопоту і не так мало часу, щоб не присвятити частину свого дозвілля складання сезонних комплектів на всі випадки життя новонародженого. Ця стаття покликана полегшити майбутнім або нинішнім батькам вибір одягу для однорічних немовлят.

Обов'язковий гардероб малюка

У всякого однорічного малюка повинен бути присутнім набір речей, які дозволять одягати його для будь-яких подій і погодних умов. Цей набір повинен складатися з комплектів, підібраних на всі 4 сезони.

Боді

Боді - це основний всесезонний елемент гардероба однорічного немовляти. Подібно фуфайки, які носять всі дорослі люди, боді надійно захищають малюка від чого завгодно. Вони можуть одягатися під інший одяг і служити додатковим утеплювачем або охороняти малюка від літнього вітерця.

сорочечки

Без сорочечки не зможе обійтися жоден немовля. Цей аксесуар дозволяє швидко і безперешкодно змінити дитині підгузник і зробити йому інтимну гігієну. Але найголовніше - це те, що маленького чоловічка не потрібно роздягати повністю для здійснення цих процедур. Досить розкрити нижню частину цього одягу.

повзунки

Повзунки - це ще один обов'язковий аксесуар для новонародженого. Через 9-10 перших місяців свого життя вони починають, спершу незграбно і боязко, а потім все більш енергійно повзати по всьому будинку і вивчати навколишній їхній простір. А, відповідно, без спеціальних щільних і гігієнічних повзунків не обійтися. Особливо енергійні діти до 1.5 однорічного віку здатні зносити одну або дві пари повзунків.

пісочники

Пісочником називають більш просторий літній варіант боді. Він обов'язково буде потрібно малюкові, якого прогулюють в колясці в жарку пору року.

кофтинки

Без кофтинок маленькій людині не можна навіть залишати межі будинку. Досвідчені мами завжди мають при собі одну або дві кофтинки, навіть якщо на вулиці, куди вона зібралася прогулятися з коляскою, запанувала задуха. Адже навіть найменший порив прохолодного вітру здатний застудити дитини. Чого вже говорити про холодну пору року.

штанці

Цей аксесуар призначений для прохолодного і холодної пори року. Зазвичай вони одягаються поверх повзунків або колгот, забезпечуючи додаткову теплоізоляцію і м'якість при повзанні по підлозі.

шкарпетки

Шкарпетки вони і є носочки. Про їх призначення прекрасно відомо будь-якій дорослій людині, а тому варто обмежитися лише згадкою того, що вони обов'язкового повинні бути в гардеробі новонародженого.

шапочки

З шапочками та ж історія, що і з носочками. Правда лише з тією різницею, що існують варіації шапочок і чіпців на різні пори року.

Комбінезон

Комбінезон потрібно для прогулянок в колясці або слінгу під час холодів. Речі з якісними утеплювачами здатні надійно захистити маленького людини від дискомфорту принесеного холодом. Також бувають літні варіації комбінезонів.

пуховичок

Обов'язковий елемент одягу на осінь, зиму, весну.

Критерії підбору одягу для хлопчиків до 1 року

Критерії підбору одягу для однорічних досить прості:

  • правильно підібраний розмір;
  • чітко дотримана сезонність, в залежності від сезону вибирається тип тканини (щільна або неплотная), що забезпечить хорошу вентиляцію або навпаки - теплоізоляцію;
  • матеріал потрібен натуральний (льон, бавовна);
  • матеріал повинен бути гігроскопічним (добре вбирати і не утримувати вологу);
  • тканину потрібно гіпоалергенна;
  • барвник повинен відповідати найсуворішим санітарно-гігієнічним нормам, але при цьому не застіривать і не змиватися.

Розібратися у виборі якісних аксесуарів можна, прочитавши відповідні матеріали в інтернеті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити