Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Іноземна мова з народження

Всім відомо, як необхідно в наш час знати іноземні мови. Особливою популярністю, звичайно, користується англійська мова. Багато батьків намагаються навчити йому своїх дітей. І постає запитання: коли краще познайомити свого малюка з іноземною мовою? Який спосіб навчання вибрати?

ЧИМ РАНІШЕ, ТИМ КРАЩЕ.

Існує думка, що набагато ефективніше почати навчання якомога раніше. Діти до трьох років є лінгвістичними геніями. Вони володіють неймовірною здатністю легко засвоювати мови. Але деякі батьки відчувають страх перед раннім навчанням. А чи не зашкодить це дитині? Чи не призведе до перевантажень? Численні дослідження підтверджують зворотне.

Ось кілька моментів, які говорять про плюси уроків англійської мови з народження. Іноземна мова діти засвоюють набагато простіше. Чим старша людина, тим важче йому сприймати чужу мову, складніше запам'ятовувати. Діти, що почали рано вивчати іноземну мову, перевершують своїх однолітків у розвитку. Адже друга мова дає додаткове навантаження на мозок і змушує його розвиватися швидше. Такі діти прекрасно висловлюють свої думки, відрізняються хорошою пам'яттю і кмітливістю. Білінгви (діти, з народження говорять на двох мовах) мають більш міцною нервовою системою, гнучким розумом, хорошою реакцією, легше досягають своїх цілей. Вони добре вчаться, досягають успіху в точних і гуманітарних науках.

ЯК НАВЧАТИ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ МАЛЮКА.

На сьогоднішній день розроблено багато методик навчання дітей іноземним мовам. Але, мабуть, найефективніший спосіб - це створення для дитини мовного середовища, коли в родині хтось із батьків розмовляє іноземною мовою. У такій ситуації мова засвоюється легко, природно, без будь-яких зусиль. Дитині не доводиться спеціально заучувати слова і вирази.

Мамі чи татові потрібно періодично переходити на іноземну мову, промовляючи різні режимні моменти (умивання, одягання, купання, прийом їжі). Можна слухати з малюком пісеньки на іноземній мові, можна співати ці пісні самим.

Картки із зображеннями предметів або тварин, іноземні книги роблять навчання дитини ще більш цікавим.

Коли малюк трохи підросте, можна разом з ним дивитися іноземні мультфільми. Бажано, не перекладні. Краще, якщо мультфільми будуть оригінальними, автентичними. При виборі мультика потрібно враховувати вік і інтереси дитини, щоб навчання стало для малюка задоволенням.

Батькам необов'язково володіти іноземною мовою на високому рівні для того, щоб вчити свою дитину. Можна «рости» разом з малюком, удосконалюючи свої знання і покращуючи свою вимову.

Головне - не боятися, вірити в себе і в успіх своєї дитини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити