Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Повний огляд дитини у лікаря

Лікарські огляди надзвичайно важливі для роботи лікаря, їх необхідно проводити щорічно з цього віку до шести років, після шести - кожні два роки. Є безліч важливих аспектів фізичного розвитку дитини, які лікар повинен регулярно оцінювати. Певні захворювання можуть проявитися в будь-якому віці, і багато хто з них можуть бути виявлені досить рано завдяки повному огляду

Очі. У дитини може розвинутися синдром «ледачого ока» - стан, при якому очі діють недостатньо злагоджено. Лікар виявить це стан перш, ніж воно є незворотнім вплине на зір вашої дитини.

Вуха. У дітей можуть бути дві проблеми з вухами. Одна - скупчення вушної сірки в вушних проходах, яке може повністю їх перекрити і значно погіршити слух дитини. Інша проблема - розвиток середнього отиту, при якому відзначається скупчення рідини в порожнині середнього вуха, позаду барабанних перетинок. Воно також може погіршити слух дитини.

Зуби. Діти зазвичай починають відвідувати стоматолога в три роки. Ваш лікар при огляді зверне увагу на значні проблеми і нагадає вам про необхідність візиту до стоматолога.

Мигдалини. У цьому віці можуть почати збільшуватися мигдалини. Це нормально і може тривати до семи років, після чого вони повільно зменшуються. Якщо вони стають занадто великими, то можуть заважати нормальному диханню під час сну. Лікар може запитати вас, хропе малюк ночами і чи не буває у нього проблем з диханням, якщо мигдалини виглядають незвично великими.

Шийні лімфатичні вузли. У більшості дітей в області шиї є легко визначаються на дотик лімфатичні вузли, це нормально. Ваш лікар упевниться, що всі вони не надто великі, і перевірить, чи немає болісно збільшених лімфатичних вузлів у пахвових западинах.

Серце. Захворювання серця у дітей зустрічаються досить рідко. Більшість проблем з серцем в дитячому віці виявляються при народженні або в ранньому дитячому віці. Проте лікар ретельно вислухає серце дитини, щоб виключити можливі ознаки порушення його функції або ритму серцевих скорочень.

Легкі. Лікар вислухає їх, щоб виключити будь-які хрипи.

Спина. Сколіоз - нерідке стан. Зазвичай воно зустрічається в підлітковому віці і досить рідко - в дитячому. Ваш лікар щороку буде перевіряти, чи не має патологічних викривлень хребет вашої дитини.

Живіт. Лікар обмацає живіт вашої дитини, щоб упевнитися, що немає збільшення внутрішніх органів, пухлин або утворень.

Геніталії. У дівчаток лікар повірить малі статеві губи, щоб переконатися, що немає їх срашенія. Після цього віку більшість лікарів чоловічої статі не буде оглядати область геніталій у дівчаток, в тому числі і з тієї причини, що до початку статевого дозрівання немає необхідності в подібних регулярних оглядах. У хлопчиків лікар продовжить оглядати яєчка, щоб переконатися, що немає ознак розвитку пухлин і пахових гриж.

Ноги і стопи. Лікар переконається, що у вашої дитини немає ненормальною кривизни ніг і не розвивається плоскостопість.

Шкіра. Майже у всіх дітей на шкірі з'являється деяка кількість невеликих родимок. Лікар огляне їх, щоб переконатися, що жодна з них не виглядає ненормально.

Артеріальний тиск. Діти тепер досить дорослі, щоб не заважати лікаря накласти собі на руку надувну манжету. Тепер лікар це буде робити щороку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити