Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ох ці чудові конячки поні!

Хто з маленьких діточок не мріє покататися на поні, адже ці істоти настільки милі і красиві що повз них не може пройти жоден дитина. Живі маленькі конячки іменовані поні припали до душі і полюбилися як зовсім малюкам так і діткам постарше незалежно від того хлопчик це чи дівчинка. Вони настільки завоювали серця дітей, що стали героями мультиків, ігор, розмальовок та іншого. Виробники дитячих товарів і іграшок стали випускати їх з різних матеріалів як в комплектах з ляльками, так і в одиночному варіанті.

Іграшки поні в натуральному вигляді, які можна помацати, краще рішення

Дуже популярними і, мабуть, придатними як хлопчикам, так і дівчаткам молодшої вікової групи є іграшки у вигляді поні. Дівчата дуже люблять забави з ними в комплекті з ляльками, вони адже такі милі і різноколірні від рожевих до інших кольорів веселки, тут головне не схожість з оригіналом, тобто живою істотою за кольором, а яскравість і відповідно привабливість для дитини. Зараз існує безліч ігор для комп'ютера і планшета з головним героєм у вигляді поні, всі вони дуже захоплюючі і прості, захоплюють дітей яскравими фарбами і красивими сюжетами. Природно, якщо дитині подобаються ігри типу травня литл поні, йому рано чи пізно захочеться мати у себе в арсеналі власного головного героя даних ігор, а їм якраз і є конячка поні.

Головна перевага в розвагах дитини іграшкою від освоєння їм комп'ютерних ігор, є збереження його зору, вибираючи натуральну іграшку, дитина вчиться спілкуватися з іншими людьми, вибудовувати образи і логічні ланцюжки сюжетів, стає комунікабельним і легко йде на контакт.

Як відірвати дитину від комп'ютерам

Це зовсім не означає, що комп'ютерні ігри шкідливі або непотрібні і нічому навчити дитя не можуть, немає, є ж і комп'ютерні аркади та інші різновиди з логічними завданнями і стимулюючі дитини думати і вирішувати певні завдання. Просто саме тривале проведення часу біля комп'ютера для незміцнілого знаходиться в процесі формування дитячого зору дуже згубно.

Відірвати дитину від гри в комп'ютер досить важко, що є ще одним суттєвим мінусом даного роду розваг, обійтися без сліз і істерик буде, швидше за все, неможливо, а ось з простими іграшками навіть спати можна і є та гуляти, одним словом переваг маса.

Це зовсім не означає, що дитина повинна бути повністю огороджена від комп'ютера, немає, дитина повинна розвиватися всебічно, особливо під час, коли йде повна автоматизація та комп'ютеризація оточуючого нас світу. Просто крім комп'ютера у нього повинні бути ще й інші заняття, щоб у нього був вибір, чим зайняти себе в інше час, що залишився від гри в комп'ютер час.

Дітки молодшій віковій категорії не роблять різниці в дівчачих і хлопчачих іграх, для них важлива компанія і зацікавленість

Розваги для хлопчиків

Для хлопчаків поні також іграшка досить актуальна, тому що і дівчата, всі хлопці захоплюються комп'ютерними героями і розмальовками, просто для них він не такі милі, більш рухливі. Хлопчаки не катають ляльок, а, наприклад, влаштовують перегони зі «стрілялками» та іншими сюжетами з хлопчачих історій. Але, як і дівчата люблять колекціонувати всякі фішки, картки та інше, а поні в цьому плані представлений настільки широким асортиментом товарів для дітей зі своїм зображенням, що знайти для свого чада улюблену іграшку не складе вам великої праці.

Вибираючи гри для власної дитини, завжди враховуйте його інтереси та побажання, але вибирайте якісні іграшки які не зашкодять вашій дитині!

Додати коментар


Захисний код
Оновити