Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Скільки малюкові потрібно іграшок

Для гармонійного розвитку дитини потрібні іграшки. Але чим їх більше, тим у малюка менший інтерес вони викликають. А щоб ведмедики, зайчики, машинки були дійсно в радість дитині і не захаращували квартиру потрібно визначити які іграшки потрібні для кожного віку малюка.

Поки дитина ще лежить в ліжечку йому не особливо важливо, що розглядати. Це можуть бути кілька підвішених над ліжечком брязкалець, великі і яскраві малюнки або надуті повітряні кульки. Головне, щоб дитині було на чому сфокусувати погляд. У період з 3 до 6 місяців малюк активно розвивається, починає хапати іграшки, здатний перекотитися, щоб взяти вподобану річ. Необхідно організувати ігровий простір. Нехай це буде манеж або килим. У цьому віці дитині потрібні для ігор кілька брязкалець, невеликий м'ячик, м'який кубик.

Після півроку малюк все більше прагне пізнати навколишній світ. Крихітці можна запропонувати багатофункціональні іграшки. Наприклад, машинка, де піднімається кузов, музичний інструмент, що міняє звучання, кубики, різні за розміром. До 9 місяців дитина вже зможе грати дзигою, пірамідою з трьох-п'яти кілець. До року дитину зацікавлять іграшки, які здатні обертатися або пересуватися. Це може бути каталка, інерційні машинки.

Після року дитина із задоволенням почне освоювати гойдалки, конячки-гойдалки. Завдяки цим пристосуванням у малюка буде розвиватися почуття рівноваги. Для гри в пісочниці повинні бути відерце, лопатки і кілька пасочек. Можна придбати крейда для малювання на асфальті. Півторарічний карапуз із задоволенням буде грати кубиками і конструктором з великими деталями. Дитині до року м'які іграшки не потрібні. Сюжетно-рольові ігри зацікавлять більше 3-річну дитину. Дівчинці можна подарувати посудку, коляску, набір доктора або перукарні, хлопчика захоплять іграшкові інструменти, розбірні машинки. Конструктором з дрібними деталями, мозаїкою з задоволенням буде гратися дитина 4-х років. Також в цьому віці хлопчики і дівчатка стають більш посидющими. Тому пропонуйте дітям настільні ігри. Ближче до 5 років дитина захоче творити. У цьому віці актуальними будуть набори для творчості, де потрібно разом з дорослим зробити картинку або іграшку.

Не варто забувати і про фізичний розвиток. До 3-х років дитина вже зможе освоїти самокат. До 4 років малюк буде впевнено кататися на триколісному велосипеді. Обов'язково в цьому віці слід почати вчитися стрибати скакалці.

Як бачимо кожному віку потрібні свої іграшки. Їх кількість бажано обмежувати до 1 максимум 2 певного виду. Інакше дитина просто не буде орієнтуватися в них. Якщо іграшка вже не відповідає віку дитини сміливо прибирайте її. Також можна заховати іграшки, а через час запропонувати їх дитині знову. Малюк буде гратися ними як новими. Деякі мами між собою практикують обмін іграшками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити