Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Приватний дитячий садок - прекрасна можливість для гармонійного розвитку особистості

Всі батьки мріють, щоб їх дитина виросла всебічно розвиненою, талановитої і гармонійною особистістю. Досягти цього можна лише наполегливою працею, щодня кілька годин займатися з дитиною, використовуючи спеціальні методики навчання. Природно з різних причин самостійно батьки це не завжди можуть: брак часу, терпіння, спеціальних знань і умінь. Тому малюка краще оформити в дитячий садок.

Навіщо потрібні дитячі установи

Батьки оформляють малюка в садок не тільки тому, що їм потрібно працювати. Відвідуючи дитячі установи, дитина проходить соціалізацію - вчиться спілкуватися з однолітками, з ними проводять спеціальні навчальні ігрові заняття, готують до школи.

У державних дитячих садках також проводять обов'язкові міні-уроки по:

  • математики;
  • малювання;
  • природознавства;
  • письму.

Найчастіше цих занять для гармонійного розвитку дитини мало.

Відмінності приватного дитячого садка від державної установи

Організація дитячого дозвілля в приватних установах якісно відрізняється від звичайної програми державного садка.

Групи зазвичай складаються з 10 - 12 осіб. Коли звичайні садочки переповнені, тому вихователю простіше приділити більше уваги кожній дитині.

В обов'язковому порядку є додаткові заняття, що не передбачені загальнодержавною програмою. Це навчання іноземним мовам, плавання, східні єдиноборства, футбол, хореографія, музика.

Використовуються спеціальні розвиваючі методики навчання, не передбачені програмою дошкільного виховання.

Особлива турбота про здоров'я дошкільнят. У приватних установах особливо стежать за харчуванням дошкільнят. Також існують додаткові кімнати для фізіотерапевтичних процедур. Наприклад, «Соляна печера», де проводяться процедури зміцнюють імунітет дитини, що забезпечують захист від інфекційних захворювань.

У приватному дитячому садку більше можливостей для гармонійного розвитку дитини. Більшість таких установ використовують методики навчання, розроблені спеціально для виховання талановитих і обдарованих дітей, стежать за фізичним та психічним розвитком дошкільників. Приватні садки допомагають нашим дітям не тільки підготуватися до школи, а й вирости всебічно розвиненими особистостями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити