Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

1 місяць новонародженому: як відсвяткувати

Поява нового члена сім'ї - важлива подія, так що не дивно, що батьки з нетерпінням чекають можливості влаштувати торжество в його честь. У багатьох сім'ях не прийнято чекати, поки малюку виповниться рік, і перший місяць з дня народження стає чудовим приводом відсвяткувати появу новонародженого в колі сім'ї і близьких друзів.

Увага з перших місяців життя

У перші дні після приїзду додому з пологового будинку мама і малюк занадто зайняті один одним, щоб приймати гостей. І справа навіть не в щоденних клопотах, пов'язаних з годуванням, купанням і переодяганням, а у встановленні контакту між батьками і новонародженим.

Перший місяць життя новонародженого - час, коли він потребує постійної уваги, адже саме в перші чотири тижні відбувається його адаптація до домашньої обстановки. Більшість малюків до кінця місяця вже вміє посміхатися, коли над ними схиляються знайомі обличчя, проявляють інтерес до звуків, роблять перші рухи.

Батьки до кінця четвертого тижня вже вміють відчувати настрій малюка, з'ясовують його переваги. Тому святкування проміжного дня народження може стати для них способом прояви турботи про новонародженого і один про одного.

Важливо врахувати: при поганому самопочутті малюка торжество краще перенести. А якщо хтось із запрошених захворів, йому варто залишитися вдома, адже організм крихти поки ще чутливий до інфекцій.

Правила проведення свята

Проведення свята для крихти сильно відрізняється від святкування дорослих днів народження. Для того щоб урочистий день став радісним для всіх членів сім'ї, необхідно дотримуватися кількох правил, які допоможуть створити чудовий настрій і малюкові, і тим, хто прийшов його привітати.

  • Враховуйте режим дня дитини. Немовлята, як і дорослі, мають свої уявлення про оптимальний час неспання і сну. Збираючись запросити гостей на святкування 1 місяця життя сина чи доньки, необхідно врахувати його графік. Якщо малюк відмінно відчуває себе вдень, запросити гостей варто саме на цей час. Якщо ж у нього гарний настрій у вечірні години, можна перенести початок свята на більш пізній час.
  • Перед тим як прийдуть гості, необхідно подбати про комфорт дитини. Він повинен бути ситим, виспався і чистеньким. Всі необхідні гігієнічні процедури краще провести до приходу гостей, щоб мама могла поспілкуватися з друзями і родичами.
  • Окрема територія. Як би доброзичливо ставилися до малюка приходять у ваш будинок, він ще не звик до чужих людей і може їх злякатися. Тому під час візиту гостей до малюка буде краще, якщо він буде перебувати на руках у мами чи тата. А після знайомства малюка краще відправити на його власну територію, де він буде відчувати себе спокійно. Це не обов'язково повинна бути окрема кімната: діти ще не можуть чітко розрізняти предмети, що знаходяться на віддалі, так що їм можна влаштувати затишне гніздечко в колясці або колисці.
  • Гучні звуки - під забороною. Радісні вигуки і музика для крихти - зовсім не свідчення того, що дорослі веселяться. Йому поки невідомо таке поняття. Підвищений рівень шуму може або налякати його, або викликати інтерес. У першому випадку малюка доведеться довго заспокоювати, а в другому батькам буде важко укласти його спати через занадто сильного збудження нервової системи. Тому гучні вечірки краще відкласти на потім.
  • Правило для мам: дотримуйтеся режиму харчування. У місячному віці єдиною їжею крихти є молоко - материнське чи штучне. Як би не було великою є спокуса спробувати отой смачний салатик або улюблену гостру закуску, годуючим мамам варто відмовитися від подібної їжі. Справа в тому, що пряні і гострі страви, червоні фрукти, цитрусові та інші «заборонені» продукти можуть змінити смак і склад молока. Це може викликати у малюка порушення травлення або надмірне утворення газів.
  • Недосвідчені батьки іноді очікують, що немовля буде якось по-особливому реагувати на святкування дня народження. Але для нього ще не існує поняття «календар», так що не варто розчаровуватися, якщо дитина просто засне в розпал свята.

Вибір подарунка для місячного немовляти

Вибираючи подарунок для малюка, якому щойно виповнився один місяць, багато хто відчуває труднощі. Однак вибір речей, які знадобляться дитині, досить великий:

- затишна і красива дитячий одяг;
- іграшки для самих маленьких;
- симпатичні комплекти білизни в ліжечко;
- аксесуари для купання;
- візок для прогулянок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити