Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибираємо дитячий велосипед

Якщо прийнято рішення про придбання дитині велосипед, і виникло безліч питань, то варто їх розібрати.

На сьогоднішній день дитячий транспорт стоїть дуже дорого, і купити його не вдається багатьом батькам. Особливо якщо карапуз зростає і через рік куплений велосипед вже не підійде і покупка нового знову стане ребром. Що робити? І як зробити правильний вибір? Непоганий варіант для економії інтернет магазин дитячих велосипедів з ручкою в якому популярні моделі велосипедів коштують значно дешевше.

Світовий ринок пропонує безліч моделей дитячого транспорту, які призначені для певного віку дитини. Якщо малюк тільки починає ходити або ходить, батьки часто купують триколісний великий, який управляється ручкою для дорослого. Надалі карапуз буде самостійно «крутити педалі» і освоювати нові навички. Коли дитя підросте, йому знадобиться більш дорослий двоколісний велосипед, який комплектується додатковими колесами по боках для підтримки рівноваги дитини.

Якщо говорити в загальному, то велосипед необхідний дитині з року. Досить часто сучасні батьки зацікавлені в покупці так званих «беговел». Цей транспорт не має педалей, і мальцу буде дуже весело керувати ним. Виготовляють їх з дерева, металу або пластику.

Дитячий транспорт розвиває у малюка інтерес, і поступово освоюються нові можливості, починає тримати рівновагу і тим самим працюють всі м'язи. До чотирирічного віку малюкові достатньо буде триколісного або двоколісного з додатковими колесами велосипеда ну а в подальшому їх можна буде прибрати.

Ні в якому разі не рекомендується купувати великий на виріст, адже під час руху дитина повинна діставати до педалей і комфортно сидіти на ньому. Також ноги повинні стосуватися при гальмуванні землі, забезпечуючи страховку при стрибку. Гальмівна система на дитячих велосипедах ножна, а більш дорослі забезпечуються ще й ручними гальмами. Також для безпеки малюка дуже важливо щоб кермо був обмежений в русі, тобто не обертався навколо осі. Велосипедна ланцюг закривається пластиковим щитком для забезпечення захисту від попадання штанів в ланцюг.

Продавці дитячих велосипедів розділяють їх по діаметру коліс, які призначаються за віком дитини. В основному розрахунок починається від 10 до 24 дюймів. Рекомендується, щоб велосипед мав регулятор коліс і сидіння, саме сідло було зручним для малюка. Для маленьких дітей сидіння необхідно зі спинкою. Не менш важливим є вага транспорту, адже якщо карапуз буде самостійно переносити його, то ймовірність підняття повинна бути відповідна. Але, з іншого боку, більш важкі види транспорту набагато довговічні і міцні.

Вирушати за велосипедом в магазин потрібно тільки з дитиною, щоб він зміг на ньому посидіти і покататися. Це кращий спосіб не помилитися у виборі, адже комфортне пересування дитини на транспорті дозволяє швидше освоїти водіння.

Додати коментар


Захисний код
Оновити