Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

У що одягнути немовля? Дитячий одяг для малюків

Цим питанням напевно задавалися всі батьки, тому що дуже важливо, щоб дитині було і тепло, і не жарко і затишно, і щоб красиво виглядав. У дітей як у дорослих: різний одяг для різних випадків життя.

Якщо вдома, в кімнаті дитини температура повітря становить 24 градуси, то новонароджена дитина, віком до 1 місяця, буде комфортно себе почувати в маєчці, яка поєднана з трусиками. А зверху можна надіти трикотажний комбінезон. При такій температурі повітря не варто одягати чепчик.

Не варто забувати про те, що коли дитина загорнутий в пелюшки, то його потрібно одягнути трохи тепліше, тому що при цьому він не може рухатися. У спекотні літні дні малюкові буде цілком достатньо легкої маєчки, суміщеної з трусиками. По-іншому цей одяг називають «боді». На ніч можна надіти тонкий комбінезон. Але це тільки в разі, якщо дозволяє температура повітря - щоб у дитини не виникло перегрівання.

Щоб вирішити, як і в що одягнути малюка на прогулянку, потрібно подивитися, як одягнеться сама його мама, і до подібного комплекту одягу додати ще один шар. Після цього малюка кладуть в спеціальний конверт. Найкраще, щоб такий конверт був з натурального хутра. За головний убір може бути чепчик і тепла шапка. Багато батьків люблять взимку закривати шарфом дитині рот і ніс. Не треба цього робити. Тому що таким чином виникає велика ймовірність того, що вийде переохолодження в той момент, коли такого шарфа на дитину не опиниться. У порожнині рота і носа знаходиться велика кількість кровоносних судин, які самі по собі запобігають переохолодженню. Ще одна причина, чому не потрібно закривати ніс і рот теплим шарфом полягає в тому, що при контакті слизової оболонки рота і носа з холодним повітрям, у малюка виробляється стійкий імунітет. Це як загартовування організму.

В осінній та весняний час року, перш ніж вирішити, у що одягнути дитину, потрібно уважно дивитися на погоду. Якщо за вікном температура повітря не нижче мінус п'яти градусів, не вогко і не вітряно, то буде досить боді, трикотажного комбінезона і в якості верхнього одягу - демісезонного комбінезона. Можна використовувати конверт, що складається з тонкого синтепону. Конверт можна замінити невеликим ковдрою. За головний убір також буде тонка і тепла шапочка. У сиру і вітряну погоду найкраще одягнути немовляти також, як взимку, навіть якщо на вулиці плюсова температура. Тому що в цей час значно підвищується ризик переохолодження і простуди.

У літні місяці в жарку погоду не потрібно забувати, що перебуваючи в колясці, у дитини є великий ризик перегрітися, тому що там немає хорошої циркуляції повітря. Тому тут буде достатньо з одягу тільки боді - майка, поєднана з трусиками.

У будь-якому випадку, в будь-який час року важливо пам'ятати, що не можна допускати перегріву дитини, тому що при цьому ймовірність того, що він буде часто хворіти, дуже висока.

Додати коментар


Захисний код
Оновити