Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Часто хворіють діти - осіннє загострення

Часті осінні застуди - наслідок зміни тепла на холод. Саме період міжсезоння найбільш погано позначається на імунітеті малюків. Піклуючись про дитину, батьки одягають теплий одяг, часом занадто теплу, як наслідок - дитина потіє, розстібається або погано застібається і перший протяг зробить свою справу. За ним неодмінно підуть нежить, кашель, нездужання, температура. Втім, занадто легка одяг принесе той же результат, тільки не від перегріву, а від переохолодження.

Осінніх застуд «потурає» похід в сад або в школу, адже це своєрідні «розсадники» бактерій. Кожна дитина «приносить» свою бактерію, а в купі, вони діють на кожну дитину по-різному. Хтось здається відразу і відправляється на лікарняний, хтось тримається трохи довше.

ПОМОЩНИКИ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ОРГАНІЗМУ

Постійне пічканье дитини ліками, як правило, дає побічний результат. Лікування одного недуги, провокує розвиток іншого, посилює роботу шлункового кишкового тракту, вимиває корисні бактерії, порушує мікрофлору кишечника і т.д.

Зате завжди можна знайти альтернативні джерела для підняття імунітету дитини. Наприклад, захистити дитину від застуди та грипу допоможуть ефірні масла - масло м'яти і гвоздики, евкаліпта, каепуовое, вінтегріновое, ялівцю, масло лаванди, евкаліпта, ялиця і лимон, шавлія і т.д. Ці масла впливають на організм, вбивають мікроби, борються з вірусами. Використання ефірних масел сприяє знезараженню дихальних шляхів. Дуже ефективно використовувати ефірну олію при перших ознаках захворювання.

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ?

Масло можна застосувати скрізь, відправляючи дитину в садок, в школу, на прогулянку або при поїздці в громадському транспорті. Для цього, досить нанести кілька крапель на серветку або ватний диск. Ефективно буде капнути кілька крапель на м'яку іграшку дитини, на носову хустинку, на нагрудну кишеню сорочки, на шарф або комір. Прекрасно буде размесить ефірне лампи брухту, капнув трохи в ємність ефірного масла. Таким чином, в будинку буде перевершувати чудовий аромат, який замінив звичний освіжувач повітря, який буде боротися з вірусами.

Можна зробити аромакулон, який буде цікавим аксесуаром для дитини, а й стане корисним помічником.

Він ефективно бореться з нежиттю, при кашлі та вболіваємо в горлі. Для цього потрібно капнути в ємність з гарячою водою краплю олії і вдихати, мул використовувати небулайзер, який пристосований для роботи з ефірною олією. Інгаляції з маслами повинні тривати не більше 7 хвилин.

Важливо дотримуватися обережності при використанні масел. Їх ні в якому разі не можна використовувати в чистому вигляді. При першому використанні обов'язково провести тест на чутливість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити