Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як уберегти дитину від ангіни?

Ангіна відноситься до розряду складних захворювань, і якщо не почати її своєчасно лікувати оптимальними способами під керівництвом досвідченого лікаря, дитина може отримати ускладнення, що тягнуть за собою плачевні результати. У дітей молодше трьох років хвороба нерідко протікає у важкій формі. Ангіна завжди протікає з неприємними симптомами, такими як загальна слабкість організму, різке підвищення температури тіла, хвороблива ломота у всіх м'язах і суглобах, гострі хворобливі відчуття в горлі, сухість у роті. Дитина стає млявим, апатичним і сонливою, відмовляється їсти і навіть пити.

З огляду на те, що зовсім скоро восени почнеться традиційний сезон ангін, варто подбати про проведення профілактичних заходів, що дозволяють попередити дане захворювання. До того ж кожному з батьків корисно знати, які форми ангіни існують, що служить причиною їх розвитку і які кошти дозволяють повністю вилікувати це захворювання. Більш докладні відповіді на дані питання можна подивитися тут. Профілактика ангіни у дітей має на увазі великий комплекс різноманітних процедур, що дозволяють надійно захистити дитину не тільки від даного захворювання, але і безлічі інших інфекцій.

Життєвий досвід мам і їх дітей показує, що самим надійним профілактичним засобом проти ангіни є загартовування горла. Здорова дитина просто зобов'язаний регулярно пити невеликими ковтками холодні напої і їсти морозиво. Таке загартовування дає стійкий результат на довгі роки, дитяче горло починає адекватно сприймати атаки вірусів і хвороботворних бактерій, моментально їх відбиваючи. Крім цього способу можна використовувати полоскання горла водним розчином звичайної солі і соди (по половинці чайної ложки на повну склянку води). На самому початку полоскань варто брати теплу воду, проте з плином часу її температура повинна поступово знижуватися до стану холодної.

Якщо ваш малюк все-таки захворів ангіною, ризик повторного захворювання можна звести до мінімуму шляхом якісного лікування захворювання і дотримання всіх рекомендацій лікаря. Потрібно бути морально готовим до того, що ангіна лікується досить тривалий час, а курс лікування включає різні терапевтичні методи: інгаляції, полоскання горла, прийом жарознижуючих, антигістамінних і полівітамінних препаратів, пробіотиків та антибіотиків.

Багато батьків роблять одну і ту ж помилку - завершують курс лікування ангіни відразу, як тільки горло перестає червоніти, і загасають зовнішні симптоми захворювання. У такій ситуації багато мам не бажають труїти свого малюка медикаментозними препаратами і керуються власними міркуваннями в обхід того курсу лікування, який призначає лікар. Такі дії зазвичай призводять до повернення небезпечного захворювання через деякий час, причому із загостреннями вельми важкий характер. З цієї причини не можна ігнорувати приписи лікаря і слід провести повний курс лікування, призначений педіатром і отоларингологом. В даному питанні поради подружок можуть зіграти з вашою дитиною злий жарт.

ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ ДИТИНИ

Головне завдання, яке стоїть перед батьками при боротьбі з ангіною і її профілактиці - це захист дитячого імунітету. Профілактичні заходи включають в себе цілий комплекс завдань:

  • забезпечити дитині умови для здорового міцного сну;
  • по можливості не відхилятися від режиму дня;
  • продумати для дитини збалансований живильний раціон, що включає достатнє кількість вітамінів і корисних мікроелементів;
    і т.п.

Якщо ваша дитина часто хворіє на ангіну, обов'язково спостерігайтеся з ним у стоматолога. Не дивуйтеся, адже вся справа в тому, що найчастіше джерелом інфекції є хвора зуб. Рідко який батько може самостійно виявити подібний легко підхопити інфекцію. Слина легко переносить хвороботворні бактерії з каріозних зубів на слизову мигдалин. Регулярне спостереження у зубного лікаря служить однією з найбільш ефективних профілактичних заходів проти ангіни.

Масові захворювання гострими респіраторно-вірусними інфекціями, як правило, починаються з настанням холодів. В цей час краще відмовитися від відвідин місць з великим скупченням людей, будь то дитячі установи, розважальні заклади, громадський транспорт і т.д.

Не менш важливу роль в профілактиці ангіни та інших інфекційних захворювань грає відповідальний догляд за дитиною. Батькам необхідно оберігати дитячий організм від сильного вітру і протягів, переохолодження і перегріву, берегти ніжки малюка від промокання, щоб хвороба не могла близько підійти до малюка. Не менш актуально навчити дитину дихати носом постійно і не запускати холодне повітря через рот. Незважаючи на свою простоту, дана міра є кращою профілактикою бактеріальної і вірусної ангіни у дітей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити